Металочерепиця

Металочерепиця Alpina Металочерепиця Alpina
Ціна Уточнити цiну
Металочерепиця Atlanta Металочерепиця Atlanta
Ціна Уточнити цiну
Металочерепиця Maxima Металочерепиця Maxima
Ціна Уточнити цiну
Металочерепиця Valensia Металочерепиця Valensia
Ціна Уточнити цiну
Металочерепиця Afina Металочерепиця Afina
Ціна Уточнити цiну
Металочерепиця Grand Металочерепиця Grand
Ціна Уточнити цiну

Металочерепиця в Україні найчастіше використовується для покрівлі. Довговічний та легкий матеріал представлений на ринку у великій різноманітності та має доступну вартість. Він виготовляється з оцинкованої листової сталі мінімальних товщин. Заготовки піддають профілюванню та штампуванню на спеціальному устаткуванні, досягаючи необхідної форми профілю. Металочерепиця на дах найчастіше виготовляється зі сталі та має кольорове полімерне покриття різних текстур.  Металочерепиця українського виробництва - це один з найбільш економічно доступних матеріалів, що довго експлуатуються.

Металочерепиця від виробника "АВ метал груп" випускається за чинними стандартами, має гарантований термін служби і не вимагає зусиль при монтажі.

Характеристики та види металочерепиці

Металочерепиця в Україні представлена дуже широко, існує багато продуктів від різних виробників. Однак її виготовлення - складний та багатоетапний процес, що вимагає дотримання всіх тонкощів технології. І, на жаль, не кожен продукт, що існує на ринку, має необхідні характеристики для тривалої експлуатації. Якісна металочерепиця має правильні технологічні показники безпосередньо пов'язані з довговічністю матеріалу. Пластичність та зовнішня привабливість забезпечується за рахунок правильної товщини сталі та додаткових покриттів. Головною умовою корозійної стійкості є наявність цинкового та полімерного покриття, які також є захистом від механічних пошкоджень.

Металочерепиця для покрівлі від "АВ метал груп" має переваги в експлуатації:

  • покращені характеристики міцності та вогнестійкість;
  • гарантована тривалість експлуатації понад 25 років;
  • легкість, естетичний зовнішній вигляд та широка палітра кольорів;
  • невисока ціна та простий монтаж.

Замовити металочерепицю недорого за цінами від виробника можна в інтернет-магазині компанії "АВ метал груп". Продукція також широко представлена в наших підрозділах по всій Україні.

Ціни на металочерепицю в Україні

Ціни на металочерепицю залежать не тільки від загальних характеристик матеріалу та розміру. Заводи виробників як в Україні, так і за кордоном, можуть зазначати різну вартість. Так, на деяких сайтах може бути вказана ціна за метр металочерепиці, на інших - за лист.

Варто зазначити, що більш тонкі матеріали для покрівлі значно відрізняються за характеристиками від виробів з товстої сталі. Тому й вартість міцної металочерепиці буде вищою.

На товар металочерепиця ціна за м2 встановлюється з урахуванням товщини листа та висоти гофра. Ціна за лист металочерепиці також залежить від марки виробу, його товщини та покриття. В асортименті "АВ метал груп" представлена продукція стандартної ширини, завдовжки від 0,3 до 12 метрів. 

Купити металочерепицю в АВ метал груп

Придбання матеріалів безпосередньо у самого виробника дозволить значно заощадити бюджет. Набагато вигідніше купити металочерепицю із заводу, ніж у посередників, які роблять націнку.

АВ метал груп є відомим в Україні виробником металочерепиці і профнастилу. На наших металобазах представлений широкий вибір матеріалів для покриття на дах. Купити металочерепицю недорого в Україні можна на металобазах та інших точках продажу "АВ метал груп".

Інтернет-магазин компанії надає можливість купити металочерепицю від виробника на дах та інші покрівельні матеріали з доставкою в будь-який регіон. Ми надаємо своїм постійним клієнтам накопичувальну систему знижок та додаткові послуги на вигідних умовах.

Купити профнастилДобірні елементи покрівліКасети стінові