Рівненська область

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Рівне, філіал 1

м. Рівне, вул. Григорія Сковороди, 23

Рівне 2

м.Рівне, вул.Курчатова (район ПМК-100)

Дубровиця, металобаза

м. Дубровиця, вул. Вокзальна, 5а

Рокитне, металобаза

м. Рокитне, вул. Шевченка, 9

Сарни, металобаза

м. Сарни, вул. Білгородська, 27

Острог, металобаза

м. Острог, вул. Древлянська, 81

Костопіль, металобаза

м. Костопіль, вул. Рівненська, 107

Дубно, металобаза 2

м. Дубно, вул. Михайла Грушевського, 112

Дубно, металобаза 1

м. Дубно, вул. Стефаника, 6

Металопрокат і металобази в Рівненській області

Металлобаза Ровно
АВ метал груп має Всеукраїнську мережу підрозділів. 8 металобаз в Рівненській області оптимально розташовані по містах регіону. У кожному відділенні можна придбати балки, швелери, електроди, труби, сітки, сталь, листи, кріплення, профнастил, арматуру, кутники, дріт. Ознайомитися з усіма цими видами металопрокату у Рівненській області можна на нашому сайті.

Металобази прайс Рівне

Ви знайдете докладний опис товарів металопрокату в інформаційних розділах про нашу продукцію. Також ви можете ознайомитися з нашими додатковими послугами в прайсі металобази. Для цього необхідно заповнити форму онлайн-заявки та вказати адресу металобази. Всі уточнюючі питання можна задати в чаті нашого консультанта: він допоможе зорієнтуватися в питаннях покупки продукції в Рівному та Рівненській області.

Металопрокат ціни Рівне

У нас можна купити металопрокат оптом чи вроздріб в Рівному, Дубно, Костополі, Млинові, Острозі, Сарнах. Метал проходить попередню обробку, після якої товар максимально відповідає заданим параметрам. Дізнатися ціни на наш додатковий сервіс ви можете прямо зараз. Для цього потрібно завантажити прайс конкретної металобази. Ми індивідуально враховуємо параметри кожного запиту наших клієнтів і пропонуємо вигідні умови доставки в зазначений час і місце.