Труба нержавіюча

Труба нержавіюча електрозварна кругла Труба нержавіюча електрозварна кругла
Ціна від 15.5 грн.
Труба нержавіюча електрозварна профільна Труба нержавіюча електрозварна профільна
Ціна від 29.5 грн.

Труба з нержавіючої сталі - продукт, що користується великим попитом на ринку металопроката. Це обумовлено високими технологічними властивостями та відносною доступністю, порівняно з дорожчими аналогами. Нержавіюча труба використовується практично у всіх господарських галузях. Залежно від методу виробництва та характеристик труба з нержавіючої сталі застосовується у будівництві, машинобудуванні, харчовій, гірничо-збагачувальній та хімічній галузі.

Труба нержавійка не схильна до руйнування, має невелику вагу і здатність витримувати високі навантаження. Крім того, виріб має естетичний вигляд і легко піддається обробці, що дозволяє використовувати його у створенні декоративних елементів.

Характеристики та види нержавіючих труб

Труба з нержавіючої сталі представлена на ринку в різних модифікаціях і має велику класифікацію, побудовану на ряді ознак:

  • Особливості виробництва - використовується гарячекатаний і холоднокатаний метод
  • Труба нержавіюча має властивості, що прямо залежать від особливостей сталі. Трубний прокат за цією ознакою поділяють на харчовий, технічний, жароміцний, кислотостійкий. Кожна марка сталі має свої позначення. На сьогодні особливо популярні труби aisi 301, 201, 430
  • Труба з нержавійки може мати різний тип обробки поверхні. Наприклад, у продажу зустрічається полірована труба, труба матова та інші види продукції
  • Геометрія поперечного перерізу також представлена у широкому спектрі варіантів. За цією характеристикою трубний прокат класифікують на круглий та профільний.

Високі експлуатаційні властивості листів нержавіючої сталі роблять її найпоширенішим матеріалом у виготовленні трубного прокату, що використовується в облаштуванні водопровідних та каналізаційних систем. Крім того, матеріали застосовують в опалювальних системах, зокрема вентиляційні нержавіючі труби та димохідні труби з нержавіючої сталі.

Ціни на труби нержавіючі в Україні

Для таких товарів, як труба нержавіюча, ціна визначається з орієнтуванням на розмір, вагу та інші параметри. Вартість метра може відрізнятись у різних виробників в Україні. Це також залежить від періоду покупки. Наприклад, влітку, у розпал сезону будівництва, такі матеріали коштуватимуть дорожче. Крім того, вплив мають внутрішні та зовнішні процеси, що змінюють економічну ситуацію.

Визначальним критерієм, з яким пов'язана ціна нержавіючої труби за метр, є клас матеріалів та його якість. Ціни також залежать від обсягу закупівлі. При оптовому продажі вартість найчастіше виставляється за тонну. Але якщо ви купуєте в роздріб, то труба нержавіюча ціну за метр матиме вище.

Купити нержавіючі труби в АВ метал груп

"АВ метал груп" пропонує широкий вибір металопрокату. Ви можете вибрати й купити нержавіючу трубу або іншу продукцію в інтернет-магазині компанії, завантаживши прайс потрібної металобази. Наші підрозділи представлені по всій країні.

Також ми пропонуємо клієнтам первинну обробку металу. У перелік послуг входить плазмове різання, поздовжнє різання рулонної сталі, обробка на стрічкопильному обладнанні та інші види металообробки.

Купити трубу з нержавіючої сталі недорого можна онлайн в інтернет-магазині, заповнивши форму замовлення, встановивши зручний спосіб оплати та умови доставки.

Купити трубу нержавіючу за доступною ціною можна в підрозділах "АВ метал груп". В компанії діє гнучка система знижок для постійних клієнтів, також проводяться періодичні акції на різні категорії товарів.

Ви можете вибрати та купити гарячекатаний лист у Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Кривому Розі, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Кам'янському, Кременчуці, Ужгороді, Нікополі, Львові, Тернополі, Луцьку та інших містах України.

Нержавіючий шестигранникКупити нержавіючий дріт | Круг нержавіючий