ЛСТК

Профіль Профіль
Ціна Уточнити цiну
Кутник каркасний Кутник каркасний
Ціна Уточнити цiну

Легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК) - будівельні матеріали з тонколистової сталі, що використовуються в технології ШМБ. Дана категорія включає профлисти й оцинкований лстк профіль.

Металевий профіль лстк виробляється відповідно до стандарту ГОСТ 14918-80 і має товщину в діапазоні 0,7 до 3 міліметрів. Але довжина та форма матеріалів практично не має обмежень. Основою для виготовлення служить гарячеоцинковані листи, які захищені від корозії і можуть використовуватися для будівництва в регіонах з вологим кліматом.

Види та характеристики ЛСТК профілю

Серед широкого різноманіття матеріалів даного типу виділяють цільнолиті та профілі ЛСТК спеціального призначення. Останні мають спеціальні засічки, що забезпечують низьку теплопровідність. Завдяки таким характеристикам вироби називають термопрофілем.

Лстк профіль буває різних форм і розмірів. З таких елементів можна зібрати досить міцний сталевий каркас. Серед найбільш відомих матеріалів, представлених на ринку, можна виділити: кутники, пластини, С-подібний, Z-подібний та П-подібний металевий профіль лстк.

Ціни на ЛСТК профіль в Україні

У товару лстк профіль ціна практично завжди прив'язана до розміру або ваги. На тип вартості також впливає обсяг закупівлі. Переглядаючи оптовий прайс, ви зможете дізнатися, яка у лстк ціна за тонну. У роздріб вартість зазвичай розраховується на довжину.

У різних видів лстк ціна за метр відрізнятиметься. Це залежить від розміру та складності конструкції. Важливим чинником у ціноутворенні є сезонність. У періоди активного будівництва такі матеріали коштуватимуть дорожче.

На продукцію лстк ціни представлені в широкому діапазоні, вироби одного і того ж виду можуть мати відмінності у вартості у різних виробників. Компанія "АВ метал груп" пропонує конкурентну ціну на свої матеріали. Для більш детального ознайомлення ви можете завантажити прайс.

Купити ЛСТК профіль в АВ метал груп

Лстк профіль купити в Україні можна онлайн в інтернет магазині, заповнивши форму замовлення, встановивши зручний спосіб оплати та умови доставки.

Також за доступною ціною профіль лстк купити можна в підрозділах "АВ метал груп". У компанії діє гнучка система знижок для постійних клієнтів, також проводяться періодичні акції на різні категорії товарів.

Ви можете обрати та купити ЛСТК профіль у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі, Кривому Розі, Івано-Франківську, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Кам'янському, Кременчуці, Ужгороді, Нікополі, Тернополі, Луцьку та інших містах України.

Металевий сайдинг | Металеві штахетиCендвіч панелі