Вінниця

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Вінниця, філіал 1

м. Вінниця, вул. Зулінського (Тарногродського) 24

Вінниця, металобаза 4

м.Вінниця, вул. Данила Нечая, 55

Вінниця, металобаза 3

м. Вінниця, вул. Чехова, 25

Вінниця, металобаза 2

м. Вінниця, вул. Максимовича, 12

Металопрокат і металобази в Вінниці

Металобази АВ Металл групп розташовані у всіх обласних центрах та інших містах України. У кожному місті представлена оптимальна кількість підрозділів: 1 філія та 2 металобази - у Вінниці. У кожному підрозділі можна вибрати і купити продукцію, представлену широким асортиментом. Ви можете придбати труби, арматуру, куточки, балки, швелери, дріт, сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди та інший металопрокат в Вінниці та інших містах цього регіону.

Металобази прайс Вінниця

Вартість металопрокату АВ Металл групп можна дізнатися в прайсі металобаз. Замовте прейскурант на сайті, заповнивши форму онлайн-заявки. Дізнатися точне розташування і наявність асортименту можна у нашого онлайн-консультанта, він підкаже Вам зручну адресу металобази. Підписання усієї видаткової документації проходить в комфортних умовах на кожній металобазі в Вінниці і інших містах цього регіону.

Металопрокат ціни Вінниця

Металопрокат ви можете придбати оптом і в роздріб. Дізнайтеся ціни і наявність асортименту, завантаживши прайс на нашому сайті. Ми також надаємо послуги попередньої обробки металу та послуги транспортування вантажів. Ми підготуємо замовлення, враховуючи індивідуальні параметри, вказані клієнтом, і здійснимо доставку в попередньо зазначене місце і час.