uploader

Металотрейдер і виробник металопрокату, один з лідерів українського ринку, “АВ метал груп” реалізує свою діяльність в Україні через розгалужену мережу металосервісних центрів. Металобаза у Вінниці забезпечена облаштованою зоною для в'їзду транспорту та зручним місцем очікування для клієнтів. Крім того, тут завжди в наявності матеріали, що користуються постійним попитом, і металопрокат у Вінниці представлений у широкому асортименті.

Існує різниця між поняттям металобаза і металосервісний центр (МСЦ). МСЦ забезпечений обладнанням для виконання первинної обробки металу і надає широкий перелік послуг. Сьогодні всі торгові відділення компанії працюють у форматі МСЦ, але на сайті ми вживаємо поняття металлобаза, бо воно більш зрозуміле для користувачів.

Ми забезпечуємо нашим покупцям комфортний сервіс європейського рівня, і Металобаза Вінниці – не виняток. Цей металосервісний центр має великі складські запаси, розширені зони для в'їзду транспорту. Співробітники підходять до кожного звернення індивідуально, консультують та пропонують вигідні варіанти рішень. Якісна продукція, клієнтоорієнтований сервіс та професіоналізм менеджерів – запорука нашого успіху на українському ринку.

До асортименту товарів чорного металопрокату входять затребувані матеріали різних розмірів і характеристик. Тут можна купити арматуру, холоднокатаний листовий прокат, профнастил, металочерепицю, сортову продукцію, оцинковані сітки та металевий дріт. Придбати можна не лише чорний метал, є також нержавіючий металопрокат та оцинкований металопрокат. Завантажте прайс 2022 року, щоб ознайомитись з розцінками на опт та роздріб. Вартість вказана за метр, кг, тонну.

Види металопрокату на металобазі у Вінниці

Розвиток виробництва сприяє нарощуванню обсягів власної продукції, яка має попит у споживача. На металобазі у Вінниці є можливість купити за цінами від виробника арматуру, круглий та листовий прокат, труби та сортопрокатну продукцію, сітку та металопрофіль. Всі ці товари компанія виробляє самостійно, тому вони мають конкурентну вартість і на складі Вінниці металопрокат представлений у великій різноманітності.

  1. Компанією виробляються круглі та профільні труби, з різними формами профілю. Матеріали випускаються відповідно до чинних вимог та норм державних стандартів, мають якість європейського зразка.
  2. На волочильному виробництві в “АВ метал груп” виробляється низьковуглецевий дріт із сировинної катанки вітчизняних та зарубіжних брендів. Він використовується для виготовлення сіток та цвяхів. Всі вироби проходять ретельну перевірку на випробувальному устаткуванні, що гарантує їхню міцність, надійність та тривалу експлуатацію. Купити сітку рабицю, кладочну, канільовану, зварену сітку та системи секційних огорож можна за цінами від виробника.
  3. Також в асортименті представлені просічно-витяжні листи, що користуються попитом у різних галузях та сферах діяльності.
  4. “АВ метал груп” - провідний виробник профлистів. Металочерепиця, сайдинг, стінові касети та профнастил доступні нашим покупцям за вигідною вартістю.

Ціни на металопрокат металобази у Вінниці

За вартість та наявність прокату в регіоні відповідає металобаза у Вінниці. Прайс на металопрокат можна завантажити на сторінці нашого сайту - він містить ціни на металопрокат у Вінниці у вигляді детального списку, з різними типами цін та товарних пропозицій. Доставка металу у Вінниці та по всій Україні здійснюється силами компанії - автопарк“АВ метал груп” містить транспорт вантажопідйомністю від 2-х до 20-ти тонн. Повну інформацію про додаткові сервіси можна знайти на нашому сайті.

Компанія надає широкий перелік послуг з обробки металу, які можна замовити в будь-якому МСЦ. Ми виконуємо газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку на стрічкопильному обладнанні. Усі роботи ведуться строго за технічним завданням. Поставлені завдання реалізуються у зазначені терміни.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал у Вінниці

Широкий асортимент товарів на складах дозволяє виважено, зручно та вигідно купити металопрокат у Вінниці. Ми маємо можливість зібрати замовлення в одному місці - таким чином, знизивши витрати на транспортування і суттєво заощадивши покупцю час і гроші. В інтернет магазині ми здійснюємо продаж сталевого прокату онлайн. Потрібно заповнити форму замовлення, вибрати зручний спосіб оплати та доставки.

Купити метал на металобазі можна на вигідних умовах, скориставшись спеціальними пропозиціями. Для постійних клієнтів компанії діє накопичувальна система знижок.

Металобаза ДніпроМеталобаза ЖитомирМеталобаза ЗапоріжжяМеталобаза Івано-ФранківськМеталобази КиївМеталобази Олександрія