Доставка вантажів АВ метал груп

Компанія АВ метал груп здійснює доставку вантажів по всій території України. Доставка здійснюється власними автомобілями вантажністю від 1,5 до 20 тонн та довжиною борту від 6 до 12 метрів.

доставка

Також, є можливість замовлення вантажного транспорту з маніпулятором, вантажністю від 6 до 20 тонн.

2.jpg
Попутне перевезення вантажів

Попутний транспорт може змінювати свій маршрут при вантажоперевезенні. І це ще одна перевага. Одним словом, вигода від попутних перевезень велика як для перевізника, так і для замовників, яких може бути відразу декілька.

Якщо компанія перевозить попутний вантаж, то вона виключає холостий пробіг своїх машин і таким чином отримує додатковий дохід. Також, якщо машина не повністю завантажена, залишається ще трохи місця, яке може бути заповнене невеликим вантажом. У такому разі, виграє замовник, який перевозить дрібний вантаж. Приміром, Вам треба доставити в найближче місто декілька коробок товару. Наймати цілу машину немає ніякого сенсу, а ось використати послуги попутнього вантажоперевезення буде якраз оптимальним рішенням.

3.jpg
Адресне перевезення вантажів

Компанія АВ метал груп надає усім клієнтам послугу адресної доставки вантажу з усієї території України. Вартість послуг визначається згідно з затвердженими тарифами. Порядок розрахунку і вартість транспортування можна дізнатися у менеджера або відправити заявку на доставку через он-лайн форму на нашому сайті.

4.jpg