Вантажоперевезення

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Доставка вантажів АВ метал груп

Компанія АВ метал груп здійснює доставку вантажів по всій території України. Доставка здійснюється власними автомобілями вантажністю від 1,5 до 20 тонн та довжиною борту від 6 до 12 метрів.

доставка

Також, є можливість замовлення вантажного транспорту з маніпулятором, вантажністю від 6 до 20 тонн.

2.png

Попутне перевезення вантажів

Попутний транспорт може змінювати свій маршрут при вантажоперевезенні. І це ще одна перевага. Одним словом, вигода від попутних перевезень велика як для перевізника, так і для замовників, яких може бути відразу декілька.

Якщо компанія перевозить попутний вантаж, то вона виключає холостий пробіг своїх машин і таким чином отримує додатковий дохід. Також, якщо машина не повністю завантажена, залишається ще трохи місця, яке може бути заповнене невеликим вантажом. У такому разі, виграє замовник, який перевозить дрібний вантаж. Приміром, Вам треба доставити в найближче місто декілька коробок товару. Наймати цілу машину немає ніякого сенсу, а ось використати послуги попутнього вантажоперевезення буде якраз оптимальним рішенням.

3.jpg

Адресне перевезення вантажів

Компанія АВ метал груп надає усім клієнтам послугу адресної доставки вантажу з усієї території України. Вартість послуг визначається згідно з затвердженими тарифами. Порядок розрахунку і вартість транспортування можна дізнатися у менеджера або відправити заявку на доставку через он-лайн форму на нашому сайті.

4.jpg