Труби сталеві

Труба ДСТУ 10704 Труба ДСТУ 10704
Ціна від 41.2 грн.
Труба ДСТУ 10705 Труба ДСТУ 10705
Ціна Уточнити цiну
Труба ДСТУ 3262 Труба ДСТУ 3262
Ціна від 38.3 грн.
Труба профільна Труба профільна
Ціна від 19.5 грн.

Труби сталеві необхідний вид металопродукції, без якого нереально вести повноцінне будівництво об'єктів, житлових або виробничих. Зовнішньо - це пустотілі довгомірні круглі або профільні вироби. Вони мають невелику масу, але при цьому складно піддаються механічній деформації. Найчастіше металеві труби виготовляють із круглим перетином, але бувають інші форми профілю - квадрат, овал, прямокутник.

Сьогодні труба металева є одним з найбільш затребуваних елементів у будівництві та промисловості. З неї створюють будівельні каркаси, водопровідні системи та газопроводи. Ці матеріали відрізняються високою міцністю, стійкістю до корозії та забезпечують тривалу експлуатацію конструкцій, навіть у складних умовах. Ринок пропонує широкий асортимент трубного прокату, тому ви можете знайти продукцію для різних завдань. 

Технології, за якими виробляють труби, дають привід класифікувати їх як сталеві труби електрозварні і прокатні. Для других використовується метод прокатки металевої заготовки, це вимагає значних технологічних ресурсів, тому найпоширеніший варіант - труби зварні, виготовлені зварним методом. У тому числі виділяють такі.

  1. Прямошовні – сталева заготовка згортається так, що шов проходить вздовж усієї довжини виробу.
  2. Спіралешовні - стрічка скручується по спіралі, потім стики, що утворилися, зварюються.

Усі труби мають високу міцність. Це надійні та довговічні матеріали, що мають широкий діапазон використання. Вони відрізняються своїми технічними характеристиками, які визначають сферу їх застосування.

Види та галузі застосування сталевих труб

Труби металеві профільні виготовляються із вуглецевої, низьколегованої, нержавіючої сталі. Вони в основному застосовуються для створення каркасів та основ певних конструкцій. Такі елементи відрізняються міцністю та тривалою експлуатацією, стійкістю до механічних навантажень. Матеріали виготовляють зварним методом, також часто вони мають захисне покриття з цинку, яке захищає метал від корозії.

Особливі показники міцності та здатність витримувати підвищені навантаження має безшовна сталева труба. Її головна відмінність – відсутність сполучного шва. Щоб зробити такі матеріали потрібна наявність складного та дорогого обладнання.

За стандартом ДСТУ труби сталеві мають чітко визначені розміри та характеристики. Основними параметрами є діаметр та товщина стінок. Діаметр може складати від 10 до 1000 мм, а товщина від 1 до кількох десятків міліметрів. Окремим ГОСТом виділено трубу металеву водогазопровідну. Вона відноситься до електрозварювальної категорії і може бути різних розмірів. Габарити труб ВГП визначають їх використання у різних частинах водопроводу. Малі, з діаметром перерізу від 10 до 108 мм використовують для комунікацій у житлових будинках, середні – до 530 мм застосовують для зовнішніх міських трубопроводів. Сталеві труби великого діаметру застосовуються в будівництві промислових підприємств, нафтопроводів, газопроводів та інших масштабних інфраструктурних об'єктів. Вони здатні витримувати високі навантаження, тиск і температуру та забезпечують надійність конструкцій.

Ціни на металеві труби

Вартість труб формується на основі кількох ключових факторів. Основними з них є діаметр труби, товщина стінки та марка сталі. Також на ціну впливають додаткова обробка поверхні, наявність покриття та спосіб виробництва. Якщо вам потрібно купити трубу сталеву безшовну, важливо звернути увагу на її технічні параметри. Безшовний трубний прокат виготовляється з цільного металу, тому підходить для використання в умовах високого тиску. Труби сталеві електрозварні купити можна за більш низькою ціною. Ці матеріали відрізняються простотою виробництва і можуть використовуватися в багатьох сферах, від будівництва до промислових систем.

Ціна на труби металеві не завжди буде показником якості, оскільки вона може залежати від обсягу замовлення. Для масштабних проектів рекомендується купувати великі партії матеріалів оптом, так можна значно заощадити.  Ціни на сталеві труби в Україні змінюються під  впливом багатьох причин. Вони встановлюються з орієнтуванням на клас виробів, якість заготовок, наявність покриттів та технологію виробництва. Крім того, важливо враховувати річні зміни у вартості. Ціни на металеві труби в Україні залежать від сезонності. Наприклад, із початком активного будівництва вартість матеріалів зростає.

Купити сталеві труби в АВ Метал Груп

Ви можете купити сталеві труби в Україні у металосервісних центрах "АВ метал груп". Ми представлені у кожному регіоні України. Якщо ви шукаєте прокат нестандартних розмірів, скористайтесь додатковими послугами з первинної обробки металу. Купити трубний прокат можна оптом та в роздріб. У прайс-листі кожного металоцентру "АВ метал груп" вказана вартість як ціна за тонну або ціна за метр.

Вигідно купити металеві труби в Україні можна онлайн в інтернет магазині "АВ метал груп". Заповніть форму попереднього замовлення, вказавши відповідний спосіб оплати та умови доставки. Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом.

Ви можете вибрати та купити сталеві труби лист у Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Кривому Розі, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Кам'янському, Кременчуці, Ужгороді, Нікополі, Львові, Тернополі, Луцьку та інших містах України.

Купити швелер | Арматура гладка | Оцинкований в'язальний дріт