АВ метал груп – офіційний дилер «Макіта» в Україні!

Ми з радістю повідомляємо дуже хорошу новину як для нашої компанії, так і для наших клієнтів, що віднедавна АВ метал груп стала офіційним дилером інструменту "Макіта" на території України.

1.jpg

Інструмент «Макіта» вже давно завоював довіру професіоналів у всьому світі. Він використовується як в промисловості, так і в невеликих майстернях. На особливу увагу заслуговує сегмент акумуляторного інструменту, адже «Макіта» займає перше місце в світі з його виробництва. В даний час «Макіта»  випускає понад 350 типів інструменту і понад 4500 аксесуарів до них. 

2.jpg

На сьогодні, вже представлена ​​асортиментна лінійка в металосервісних центрах в м. Канів та смт Ярмолинці, на черзі Біла Церква, і поступово продукція буде разміщена в усіх великих точках компанії.

Асортиметна лінійка складається з найпопулярніших моделей інструменту, що дозволяє нашим Клієнтам познайомитися з продукцією на власні очі.

Кожен клієнт при покупці товару «Макіта»  отримує офіційний гарантійний талон,  який надає право для подальшого звернення за можливими гарантійними випадками в офіційний сервісний центр та захищає вас від підробок. 

Наша компанія висловлює свою радість та гордість з приводу партнерства з «Макіта».  Офіційний статус представника – це значний крок у розвитку компанії та дозволить нам краще задовольняти потреби своїх клієнтів, пропонуючи їм провідні інструменти «Макіта» та надійну підтримку.Читайте також