АВ метал груп передала ряд сучасного обладнання дитячій лікарні

Регіональний медичний центр родинного здоров’я і до повномасштабного вторгення РФ в Україну приймав для лікування та обстеження дітей з усієї Дніпропетровської області та міста. Нині у цій медустанові обстежують та лікують маленьких пацієнтів не лише з Дніпропетровської, а й всього з Південно-Східного регіону України. Для якісного надання медичної допомоги дітям крім талановитих рук лікарів необхідне ще і якісне сучасне обладнання. Зараз це особливо важливо, оскільки з початку війни лікарня приймає та рятує життя дітей, які опинилися в епіцентрі бойових дій.

Одним із найважливіших соціальних проєктів «АВ метал груп» є допомога дитячим лікарням по всій Україні. Тому в рамках цієї програми компанія передала ряд сучасного обладнання, серед якого — педіатрична ретинальна камера з можливістю відео та фотофіксації стану сітківки PanoCam LT, виробництва США. Це обладнання єдине в області.

 

5a30c76b729dbba49302b240d24dc942.jpg

Відомо, що 80% інформації, яку людина отримує про навколишній світ, вона отримує за допомогою органів зору. Раніше, коли дитина народжувалась незрячою або втрачала зір, це вважалося невиліковним. Сьогодні збереження чи повернення зору – звичайна практика для лікарів. В медичному закладі неодноразово мають справу із проблемою втрати зору через таке специфічне захворювання як ретинопатія недоношених. При відсутності вчасної і правильної діагностики хвороба стає причиною більшості випадків повної сліпоти у ранньому віці. Системні огляди новонароджених та своєчасна допомога дозволяють зберегти зір великій кількості малюків, у тому числі недоношених.

Тому для «АВ метал груп» дуже важливо було забезпечити медичний заклад сучасним діагностичним обладнанням та створити умови для своєчасного виявлення проблем, які можуть загрожувати втратою зору ще у віці немовляти.

 допомога дитячим лікарням від АВ метал груп

Як розповіла неонатальний лазерний офтальмохірург та ретинолог КП «РМЦРЗ» ДОР Лихачова Ірина Андріївна: «Ретинальна камера – це потужний засіб для отримання знімків очного дна та подальшої обробки в режимі скринінгу. Ця сучасна система дозволяє своєчасно виявити наявні порушення у передньому та задньому відділі ока недоношеного чи новонародженого малюка. А вчасне лікування дає можливість зберегти дитині зір. Тепер ми можемо з високою точністю спланувати лазерне лікування безпосередньо на діагностичних зображеннях та точно локалізувати пошкоджені судини та ділянки. Крім ретинопатії, це обладнання дає можливості для діагностики та моніторингу стану ретинобластоми – злоякісної пухлини ока, яка розвивається у ранньому дитячому віці, а також різні вроджені патології. Використовуючи дані обстеження на даному обладнанні, можна проконсультуватися з колегами з усього світу. Адже це наша спільна справа – дати нашим маленьким пацієнтам можливість бачити світ».


 допомога дитячим лікарням від АВ метал груп

Також додатково "АВ метал груп" передала лікарні лазерний фотокоагулятор офтальмологічний Norlase LION. Прилад дозволяє проводити найскладніші лазерні операції під максимальним контролем, значно збільшуючи швидкість і безпеку маніпуляцій. Промінь лазера спрямовує світло на сітківку - в точку, розмір якої зазвичай вимірюється десятими частками міліметра. Він нагріває тканину у точці впливу, що призводить до коагуляції білкових компонентів. Тканина отримує «опік». Таке випалювання, яке зветься «коагуляцією», позитивно впливає на лікування захворювань сітківки. Лазерний фотокоагулянт використовується для лікування патологічних змін на очному дні, таких як: ретинопатія новонароджених, судинні захворювання сітківки, ретинальні розриви та відшарування сітківки та багатьох інших захворювань.

 допомога дитячим лікарням від АВ метал груп

Обидва прилади: ретинальна камера PanoCam LT та фотокоагулятор лазерний офтальмологічний Norlase LION мають полегшену та портативну конструкцію, розроблену для використання у будь-яких умовах. Використання сучасних комп'ютерних операційних систем дозволяє мінімізувати ушкодження тканин та органів при оперативному втручанні лікаря, а хірург має можливість швидко отримати всю необхідну інформацію перед операцією.

Сьогодні всупереч усім жахам війни, медики Регіонального медичного центру родинного здоров’я нарівні з військовими та рятувальниками тримають удар і рятують життя кожної дитини, яка терміново потребує допомоги. У свою чергу, "АВ метал груп", як соціально-відповідальний бізнес, тримає фокус на найважливішому. Адже здорові діти – це фундамент майбутнього нашої країни. Водночас допомога дітям на професійному рівні не лише дає щастя сім'ям, а й допомагає з державної точки зору – врятовані малюки живуть повноцінним життям, навчаються та в майбутньому працюють, сприяючи розвитку та процвітанню країни!

Допомога Обласній лікарні  імені Мечникова:
https://avmg.ua/about/pres-centr/detail/av-metal-grup-doluchilis-do-dopomogi-likarni-im-mechnikova

«АВ метал груп» придбала сучасний багатофункціональний мікроскоп для ЛОР-відділення Центру матері та дитини ім. Руднєва:
https://avmg.ua/about/pres-centr/detail/novoe-oborudovanie-dlya-tsentra-materi-i-rebenka-im-rudneva

Допомога «Міській дитячій клінічній лікарні м. Львова» для відділення анестезіології та інтенсивної терапії комплект медичного обладнання:
https://avmg.ua/about/pres-centr/detail/av-metal-grup-dopomogla-lvivskiy-dityachiy-klinichniy-likarni

Допомога українським лікарням:
https://avmg.ua/about/pres-centr/detail/-av-metal-grup-nadala-dopomogu-likarni

Закупка обладнання для онкоцентру Регіонального медичнного центру родинного здоров’я:
https://avmg.ua/about/pres-centr/detail/dopomoga-dityachiy-oblasniy-likarni

Читайте також