«АВ метал груп» розгорнула пункти незламності для українців

Масовані удари рашистів  по критичній інфраструктурі України призвели до перебоїв з електропостачанням майже у всіх містах та селах. Під час одного з останніх масштабних обстрілів Україна поринула у пітьму, також без електроенергії стало неможливим водо- та теплопостачання. Виникли проблеми й з мобільною мережею. Ситуацію вдалося стабілізувати, але вона досі залишається критичною. До того ж велика ймовірність повторних ракетних атак на  інфраструктуру. Саме тому в Україні вже розгорнули багато ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ й продовжують їх створювати далі. Робота цих пунктів активується в разі тривалої відсутності електрики. 

7e1d4bfcf8fb75515879ca0758e934d1.jpg

Як соціально-відповідальний бізнес, мережа металосервісних центрів «АВ метал груп» паралельно розгорнула свої “острівці” допомоги для людей на базі своїх приміщень. Там за відсутності електрики працюють генератори та надається можливість підзарядки мобільних телефонів,  передбачені тепло, вода, чай або кава, мікрохвильовка, електрика, мобільний зв'язок, інтернет, місце для відпочинку.

Також на деяких торгових точках ми розгорнули центри електродопомоги, де можна підзарядити гаджети.

Дізнатися карту розташування ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ від «АВ метал груп» можна на сайті: https://avmg.ua/ та за телефоном контакт-центру: 0 800 30 33 70.

f4927616266c0d6ed0e6bd6968ecccf3.jpg

Блекаут, який українці пережили напередодні, навряд чи останній, попереду – тривала зима, тож ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ будуть актуальні. Ми розуміємо, що коли робиш щось корисне та бачиш результат і людей, яким допомагаєш, це надає впевненості в тому, що ми, як країна та як суспільство, зможемо все, та якнайшвидше переможемо ворога. Глобально ми мріємо про те саме, про що й десятки мільйонів інших українців – про перемогу. А потім в нас буде дуже багато роботи по відбудові нашої країни!

4849f76dae6a5fdef155206b657d6591.jpg

Закликаємо наших партнерів та клієнтів підтримувати та долучатися до соціальних ініціатив, адже війна закінчиться, а партнерські спільноти залишаться. Як і звичка об’єднуватися в складний момент та допомагати один одному!

Разом до перемоги! Слава Україні!

Адреси центрів незламності

Адреси центрів незламності

Адреси центрів незламності

Читайте також