АВ метал груп: ваш надійний металевий партнер у Кропивницькому

Друзі, вітаємо! Одним з головних завдань сьогодні є будівництво та модернізація металосервісних центрів «АВ метал груп» у всіх регіонах України. Ми раді представити оновлену оптово-роздрібну торговельну точку у Кропивницькому.

1.jpg

Навіть з початком війни, ми не зупинилися, продовжуючи будувати та вдосконалювати наші представництва. Завдяки новому складському приміщенню ми значно збільшили обсяг продукції та металомісткість торговельної точки. Площа двох критих та відкритого складів становить 4200 кв. м. Складські приміщення обладнані кран-балками вантажністю 5 та 10 тонн, щоб забезпечити максимальну зручність обслуговування для наших клієнтів.

2.jpg

Ми піклуємося про комфорт покупців, тому обладнали зручний торговий відділ. У асортименті представлений повний спектр металопродукції для будівництва, машинобудування та сільського господарства. Логістичні та виробничі потужності компанії дозволяють нам повністю задовольнити потреби регіону в трубному, сортовому, фасонному та листовому прокаті.

3.jpg

«АВ метал груп» прагне забезпечити комплексне обслуговування будівельних об'єктів, тому ми пропонуємо повний асортимент прокату для будівництва та ремонту. Серед представлених позицій ви знайдете також продукцію власного виробництва: круглий та профільний трубний прокат, арматуру, профнастил, металочерепицю, євро-штахетник, секційні огорожі, металеву сітку та багато інших категорій. Також у торговому відділі можна придбати супутні у будівництві товари.

Ми співпрацюємо з найбільшими металургійними заводами України та Європи, а також самостійно виробляємо понад 20 категорій металопрокату, що гарантує відмінну якість та відповідність стандартам.

4.jpg

Металосервісний центр «АВ метал груп» у Кропивницькому працює як з оптовими, так і з роздрібними замовниками. Для зручності можна обрати необхідний металопрокат з широкого асортименту в одному місці. Також, завдяки наявності власного вантажного транспорту, ми можемо оперативно доставити продукцію до об'єктів замовника в найкоротші терміни. Наша команда компетентних спеціалістів також готова надати консультації та допомогти вам з вибором продукції.

Сьогодні представництво «АВ метал груп» у Кропивницькому служить не лише як торгова точка, а і як місце, де ми знаходимо способи допомогти людям.

5.jpg

На території нашого металосервісного центру розташований один з семи наших шелтерів для переселенців. Ми, як компанія, та наші співробітники активно долучаємося до надання допомоги тим, хто знаходиться у складних життєвих обставинах.

Наші головні пріоритети - це постійний розвиток, поліпшення сервісу обслуговування, висока якість продукції, індивідуальний підхід та підвищена увага до кожного клієнта.

Ми віримо, що наша робота важлива для будівельної галузі та відбудови зруйнованої інфраструктури України. Наша команда професіоналів з великим досвідом у галузі реалізації та виробництва металопрокату готова задовольнити навіть найвимогливіші запити.

Запрошуємо відвідати "АВ метал груп" у Кропивницькому. Металосервісні центри у різних регіонах України, включаючи Кропивницький, створені з метою надання найкращого сервісу нашим клієнтам.

Відбудуємо Україну разом!

Читайте також