Чемпіонат України з вітрильного спорту за підтримки "АВ метал груп"

Друзі! Вітаємо! Хочемо поділитися новиною!

На початку червня на озері Сірка, в Яворівському районі, відбувся чемпіонат України з вітрильного спорту. Участь у змаганнях прийняли приблизно 80 спортсменів з різних регіонів України.
Змагання у цій місцевості пройшли вперше, адже за словами організаторів через війну в Україні дуже мало відносно безпечних місць для проведення масштабних змагань з вітрильного спорту.

І через небезпеку обстрілів у Миколаївській, Одеській, Запорізькій областях вперше Львівщина прийняла змагання яхтсменів.

Як соціально відповідальна компанія, «АВ метал груп» долучилась як Партнер і підтримала Чемпіонат. Хоча з  початку війни в Україні наш фокус соціальних проєктів дещо змістився на підтримку медзакладів, шкіл та садочків, переселенців,  однак залишається немало напрямків, які ми також не обходимо увагою. Ми впевнені, що насамперед щасливе суспільство починається  зі здоров’я та благополуччя дітей. Тому підтримка дитячого та юнацького спорту є одним із ключових проєктів соціальної відповідальності компанії.

1.jpg

Чемпіонат України на озері Сірка проходив у два етапи. Участь у змаганнях приймали спортсмени в 11 вікових категоріях. Показали  свої вміння у 4 видах програм «ILCA» та «ULTRA», а самі змагання складалися з 12 перегонів. В останній день змагань свої вміння показали наймолодші учасники змагань, у вікових категоріях від 7 до 12 років, класу «Terra».

2.jpg

І хоча зараз для дітей, які прагнуть займатися яхтингом, можливості дуже обмежені й кількість учасників чемпіонату України зменшилася майже в 10 разів порівняно з останніми змаганнями, організатори прагнуть розширити географію учасників та створити на Львівщині потужну дитячу яхтшколу. Відкриття чемпіонату стало першим серйозним кроком до її створення.
І ця регата - це не лише подія для регіону, а й можливість розвивати вітрильний спорт в Україні.

Після нагородження учасників відбувся концерт за участю Соломії Чубай, оркестру «Інсо-Львів» і етногурту «Миклухо Маклай», а також частування кулешем від українських козаків.

3.jpg

Найбільше медалей здобули спортсмени Київщини та Миколаївщини у різних вікових категоріях.

Заряд, який ми бачимо в очах дітей, вражає. Діти — це майбутнє нашої країни. І ми всі працюємо для того, щоб у дітей була альтернатива. Альтернатива телефонам, планшетам, приставкам, щоб хотілося швидше зробити уроки, аби потім бігти на тренування

Тому підтримка дитячого спорту — один із важливих напрямків  у сфері соціальної відповідальності компанії. Цілком можливо, що хтось із цих юних майстрів вітрильного спорту у майбутньому стане переможцем уже дорослих чемпіонатів світового масштабу та буде представляти Україну на міжнародному рівні.Читайте також