Партнерство з мережею "Епіцентр"

Друзі, вітаємо!

Ділимося приємними новинами. Цими днями до нас завітали наші давні партнери та справжні друзі – представники мережі торговельних центрів «Епіцентр».

«АВ метал груп» є одним з найбільших партнерів мережі в реалізації продукції металопрокату.

З мережею «Епіцентр» ми співпрацюємо довгий час, вона налічує понад 60 гіпермаркетів по всій Україні. І нам дуже приємно, що сотні тисяч українців можуть придбати в мережі «Епіцентр» металопрокат для будівництва від нашої компанії.

Наразі в гіпермаркетах представлена будівельна група товарів з чорного металу – арматура, дріт, швелер та інші вироби, а найближчим часом планується додати до вже представленої лінійки нержавіючий метал, сітку і секційні огорожі.

Екскурсію виробничими ділянками нашої компанії для директора відділу «Вироби з металу» мережі «Епіцентр» Володимира Аліковича та його колег провели керівники фахових виробничих напрямків «АВ метал груп».

1.jpg

Як стратегічні партнери, під час зустрічі ми мали можливість обговорити поточний стан виконання контрактів, показати обладнання, задіяне у виробництві продукції.

Упродовж екскурсії підприємством, представникам мережі «Епіцентр» продемонстрували трубне виробництво, де більш детально ознайомили з обладнанням та етапами виготовлення круглих та профільних електрозварних труб. Не менш цікавими стали також відвідування волочильного виробництва, виробництва сітки й секційних огорож, де захоплення в гостей викликали сучасні виробничі потужності. Наші партнери з цікавістю вивчали обладнання та продукцію, ділилися про неї виключно приємними враженнями.

Подібні візити позитивно впливають на відносини з партнерами, адже це допомагає їм ближче познайомитися з асортиментом, переконатися у якості продукції та дотриманні всіх технологічних норм при її виробництві, а також виокремити нові товари, котрі були б цікаві для споживачів торговельної мережі.

Ми щиро вдячні партнерам з мережі «Епіцентр» за візит! Впевнені, що таке знайомство з нашим виробництвом та командою допоможе нам зміцнити партнерські стосунки та надасть можливість ще активніше розширювати поле для співробітництва.

Компанія «АВ метал груп» завжди відкрита для візитів всіх своїх партнерів.

Чекаємо на вас у гості!

Читайте також