Продовжуємо будівництво житла для переселенців на базі своїх філій

Ми активно продовжуємо будівництво житла для переселенців на базі своїх філій. Адже нас об'єднує спільна мета – наблизити перемогу й допомогти українцям, які рятуються від війни.

За оцінками інформагенцій на сьогодня російські окупанти зруйнували понад 15 мільйонів квадратних метрів житла. Приблизно 800 тисяч українців залишилися без даху над головою.

Найбільше пошкоджень житлового фонду у Донецькій, Харківській, Київській та Чернігівській областях.

Тому з початку військового вторгнення з боку росії "АВ метал груп" мобілізувала всі свої зусилля на допомогу українцям та будує житло для вимушених переселенців.

Це благодійний проєкт, в рамках якого ми переобладнали офісні приміщення під житлові кімнати, площею від 20 до 36 метрів квадратних кожна. У кімнаті може проживати сім'я від 2-х до 5 осіб.

3222222.jpg

У більш безпечні міста зараз прибувають тисячі переселенців з регіонів, які постраждали від бомбардувань чи захоплених окупантами. Багато хто втратив близьких або їх будинок зруйнований. У багатьох немає грошей та необхідних речей. Тому наші зусилля зараз концентруються на будівництві комфортного житла для людей, які опинились у біді.

Зараз вже заселені прихистки у Кропивницькому, Києві, Львові та Івано-Франківську. Загалом ми прихистили майже 150 родин, які рятувалися від обстрілів та окупації. З огляду на великі потреби у житлі, ми відкрили ще один шелтер в Івано-Франківську. Там обладнали 11 кімнат з можливістю проживання від 2-х до 4-х осіб у кожній. Для комфортного проживання сімей ми повністю обладнали житло необхідним майном. Дуже багато сімей з дітками, для них ми збудували дитячий майданчик на вулиці. Окремо обладнано кухню, санвузол, душові, є пральні машинки, підведено опалення, завдяки якому в шелтері можна зимувати. Загалом прихисток розрахований для проживання до 40 людей.

будівництво житла для переселенців

Також наприкінці року ми плануємо відкрити ще один шелтер в Івано-Франківську, розрахований для проживання понад 50 людей.

В першу чергу ми пропонуємо житло людям, які залишилися без домівки, літнім людям, родинам з маленькими дітьми, людям з регіонів, де ведуться інтенсивні бойові дії або з окупованих територій. Проживання безкоштовне і надаватиметься на весь період бойових дій.

Війна об'єднала наше суспільство. В той час, як ЗСУ захищає Україну від ворога, тисячі українців долучилися до волонтерського руху, допомагаючи в тилу. Підтримуючи активно соціальні проєкти у мирний час, «АВ метал груп» з перших днів повномасштабної війни тримає економічний та соціальний фронти. Адже ми українці! Нас об‘єднали спільні цінності та мета — жити у вільній та незалежній Україні.

Не зупиняємось, бо віримо, що тільки разом ми - сильні!

Слава Україні!

Читайте також