Шелтер для переселенців в Івано-Франківську

Івано-Франківськ став новою домівкою для багатьох переселенців, у яких ворог відібрав їх звичне життя. За останніми даними тільки в Івано-Франківську офіційно зареєстровано 40 тисяч переселенців, а в області понад 150 тисяч. Схожа ситуація спостерігається в усіх регіонах західної України.

Люди тікали від війни з багатьох регіонів. Це просто мільйони наших українців. Це сім’ї, це мами з дітками, які потребували допомоги. І на жаль деякі люди досі проживають в колективних центрах – школах чи дитячих садочках, проблема з житлом є надзвичайно актуальною.

З огляду на це, «АВ метал груп» побудувала вже третій шелтер в Івано-Франківську на базі своєї оптової філії.

1.jpg

Ще з початку війни компанія не зупинила виробництво, зберегла команду та сфокусувала свою увагу на найважливіших соціальних питаннях, одним з яких стало будівництво житла для переселенців. Взагалі це вже сьомий прихисток на базі філій «АВ метал груп» для людей, які опинилися в складних умовах через військові дії в Україні.

Будівля розташована поряд з двома попередніми. Разом у трьох шелтерах проживатиме понад 100 людей. У новому прихистку облаштували 15 тримісних кімнат. Обладнали комфортні душові, санвузли, пральню, кухню з їдальнею, дитячу кімнату.

3.jpg

Також житло обладнано необхідними у побуті меблями, побутовою технікою, постільною білизною, посудом. Поряд з шелтером розташований дитячий майданчик, адже дуже багато проживає сімей з дітками. Загалом цей шелтер розрахований для проживання 45 людей.

2.jpg

Житло компанія надає безкоштовно людям на весь період бойових дій. Пропонуємо проживання переважно сім'ям з дітьми, пенсіонерам, та сім'ям, які через війну втратили свої домівки.

Адже ми розуміємо, що зараз потрібно докладати ще більше зусиль у напрямку соціальних проєктів та ініціатив. Тому що саме добрі справи та соціальні ініціативи об’єднують країну та роблять її непереможною.

Зараз лише згуртованість та взаємна підтримка можуть наблизити всіх нас до Перемоги, тому продовжуємо працювати та допомагати тим, хто цього потребує!

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся за телефоном контакт-центру компанії:

0 800 30 33 70

Разом до Перемоги! Слава Україні!

Читайте також