АВ метал груп надала допомогу українським лікарням

Протягом багатьох років Компанія «АВ метал груп» інвестує кошти в розвиток медичних установ і допомагає обласним і міським лікарням по всій Україні.

Особливу увагу ми приділяємо дитячим відділенням у лікарнях. За цей час до медичних установ передані сучасні системи ультразвукової діагностики, унікальне обладнання для діагностики та лікування онкологічних захворювань, апарат ШВЛ, спеціалізована техніка для операційних.

допомога українським лікарням

З початку 2021 року компанія надала Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні для відділення онкології необхідне сучасне обладнання: пристрій для аферезу Spectra Optia та імунологічний аналізатор ARCHITECT i1000sr з реактивами до нього, а для відділення інтенсивної терапії новонароджених - мийно-дезінфікуючу машину UNICLEAN SLM.

У червні поточного року обласна дитяча лікарня отримала портативний ехограф, який дозволяє лікарю проводити скринінгові дослідження в будь-яких умовах: на вулиці, в кареті швидкої допомоги, в палаті під час огляду пацієнтів, або в операційній. Це обладнання дозволяє в найкоротший термін діагностувати внутрішньочерепні ушкодження у дітей першого року життя. Лікарі використовують цей прилад також для щоденного динамічного спостереження за післяопераційними хворими.

Для дитячої клінічної лікарні у Львові був переданий апарат штучної вентиляції легенів із зволожувачем - завдяки якому медики зможуть виходжувати новонароджених з екстремально-низькою вагою тіла, або іншими патологічними станами, котрі вимагають застосування штучної вентиляції легенів.

 допомога українським лікарням

Кролевецька міська лікарня в Сумській області отримала необхідне обладнання для проведення лапароскопічних операцій. Додатково компанія придбала крісло з гідравлічним регулюванням висоти для перевезення післяопераційних пацієнтів, а також необхідні медичні препарати та реактиви.

Співзасновник Компанії «АВ метал груп» Скіда Сергій Васильович підкреслив, що підтримка охорони здоров'я українців є одним з ключових пріоритетів в корпоративній соціальній відповідальності компанії.

«Якість надання медичної допомоги визначається не тільки наявністю високопрофесійних фахівців, а й рівнем оснащеності лікувальних установ. Ми приділяємо велику увагу роботі із забезпечення українських лікарень сучасним обладнанням та спеціалізованою технікою. Як соціально відповідальна компанія, ми допомагаємо розвитку регіонів, в яких знаходяться наші представництва: ремонтуємо школи, поставляємо техніку та обладнання в лікувальні установи і дитячі будинки. Попереду ще багато соціальних проектів, в яких наша компанія буде брати участь. Сподіваюся, що медичне обладнання, яке ми передали в медичні заклади, принесе багато користі маленьким та дорослим пацієнтам», - зазначив Сергій Васильович.

Читайте також