АВ метал груп взяла участь в будівельному саміті «АККО ІНТЕРНЕШНЛ»

2 і 3 жовтня, в Києві, в Експоцентрі «АККО ІНТЕРНЕШНЛ» відбувся третій щорічний Саміт Ліги Майстрів.

Цей захід об’єднав понад 1700 професійних майстрів ремонту, виконробів, дизайнерів та архітекторів з усієї України.

АВ метал груп на будівельному саміті

Саміт Ліги Майстрів - це місце зустрічі найкращих будівельних брендів та майстрів, на якому свої експозиції представили кілька десятків виробничих і торгових будівельних компаній з усіх регіонів України. Компанії запропонували протестувати майстрам ремонту широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Протягом двох днів, з 9 ранку і до 18 вечора, тривали тренінги для особистого розвитку, майстер-класи з застосування нових технологій та матеріалів у своїй роботі. Усі бажаючі могли протестувати новітні матеріали та інструменти. І звісно познайомитись з партнерами та постачальниками.

АВ метал груп на будівельному саміті

В експо-зоні було представлено близько 37 брендів з будівельної сфери! Загалом захід підтримало понад 45 компаній-партнерів. Серед яких компанія "АВ метал груп" також представила стенд зі своєю продукцією.

Наші фахівці знайомили відвідувачів з продукцією власного виробництва, загальним асортиментом компанії затребуваним у будівництві, та консультували щодо найближчих представництв «АВ метал груп», де можна оформити замовлення. До уваги будівельників на Саміті ми представили свої новинки - 6 видів профілю металочерепиці з власними торговими марками: Alpina, Atlanta, Maxima, Valencia, Afina, Grand, також розширену лінійку профілів профнастилу з висотою профілю до 92 мм та всі види металевої сітки, затребуваної у будівництві.

АВ метал груп на будівельному саміті

Основною місією Саміту Ліги Майстрів є об'єднання і розвиток майстрів ремонту через створення платформи для обміну досвідом. За словами організаторів, протягом трьох років існування саміту, вони спостерігають зростання і розвиток багатьох спеціалістів будівельної сфери.

Саміт Ліги Майстрів запам'ятався 100-процентною концентрацією професіоналів: від майстрів до топових виробників матеріалів для ремонту і будівництва. Ми завжди раді бути серед них.

 АВ метал груп на будівельному саміті

Дякуємо організаторам за цікавий захід, а відвідувачам за проявлений інтерес до нашої компанії.

Чекаємо усіх будівельників у металосервісних центрах компанії. «АВ метал груп – залізний партнер Вашого будівництва!»

Читайте також