Відновлення виробництва профнастила та металочерепиці у Харкові

Компанія «АВ метал груп» понад 10 років займається виробництвом та торгівлею профнастилом та металочерепицею високої якості. До війни виробничі активи компанії були розташовані в одинадцяти містах України.

На жаль нам, як і багатьом виробникам, довелося вивозити свої виробничі потужності з міст, де активно велись бойові дії. Також довелося перебудовувати бізнес-процеси та логістичні маршрути, щоб зберегти колектив, та підтримати людей.

Одним з таких релокованих виробничих ділянок стало виробництво покрівельних матеріалів у Харкові, яке ми вивезли у березні 2022 року, розуміючи, що місто знаходилось під щільними обстрілами окупантів.

308d5cd3fa936e6f4365fb847af1bcb5.jpg

Наразі сьогодні ми повністю відновили та суттєво розширили виробництво профнастилу та металочерепиці у Харкові. Виробничі потужності укомплектовані сучасним обладнанням. І відповідно до міжнародних стандартів ми виробляємо покрівельні матеріали високої якості з імпортної та української сировини, як для цивільного, так і для промислового будівництва.

Ми розширили асортимент продукції, встановивши нові лінії по виробництву найбільш популярних видів металопрофілю: С-8, ПК-20, Н-35, Н-44, Н-57, Н-75, Н-92 та металочерепиці ТМ AVANGARD, адже розуміємо необхідність наявності якісних матеріалів для будівництва, ремонту та відновлення житлового фонду, та об’єктів інфраструктури у регіоні.

ada5c39c91717a48db049dfd9621dfe9.jpg

Стіновий профлист С8 має найнижчу висоту хвилі й застосовується для облицювання стін та фасадів, також він популярний у будівництві парканів та інших огороджувальних конструкцій.

Профнастил ПК-20 також популярний для обшивки фасадів, але за рахунок властивій йому жорсткості ребер, його часто замовляють для огорож та облаштування кровель невеликих об’єктів приватних домогосподарств.

Металопрофіль Н-35 використовують найчастіше у якості покрівельного. Адже головним показником профнастилу для покрівлі є його жорсткість: чим більша жорсткість такого матеріалу, тим більші навантаження він витримує. Завдяки цьому він тримає більшу масу снігових покровів, а також за рахунок високої хвилі відводить більшу масу дощових опадів.

Також у промисловому будівництві мають попит профілі з високою хвилею і більшою товщиною листа. З даної категорії ми виробляємо профлист: Н-44, Н57, Н75, Н92. Це профілі з високим порогом міцності, що також дозволяє витримувати великі навантаження. Найчастіше їх використовують для створення несучих перекриттів та стінових перегородок, незнімної опалубки та металевих каркасів.

541f2f0e66b7dd15a8d0fe82dde6adcb.jpg

Також у Харкові встановлено обладнання для виробництва одного з найпопулярніших видів металочерепиці – ТМ AVANGARD, яка найбільш схожа за зовнішнім виглядом на натуральну черепицю, при цьому має легку вагу, тривалий термін експлуатації та легко монтується. Але за потребою також можна замовити повну лінійку металочерепиці виробництва «АВ метал груп» з різними видами профілю торгових марок: ALPINA, ATLANTA, MAXIMA, VALENCIA, AFINA, GRAND.

Асортимент продукції компанії охоплює повний спектр покрівельних та фасадних матеріалів.

На металобазах компанії завжди великий вибір продукції, за бажанням клієнт можете обрати товщину металу, глянцеве або матове покриття виробів, та широкий спектр кольорів згідно з палітрою RAL. У нас ви також можете замовити інші комплектуючі, які знадобляться при проведенні будівельних робіт.

Металочерепицю та профнастил від «АВ метал груп» можна замовити в будь-якому обсязі. Зробити замовлення можна, обравши відповідну опцію на сайті https://avmg.ua/. При необхідності додаткової консультації - зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном контакт-центру 0 800 30 33 70. Також за потребою ми здійснюємо доставку власним вантажним транспортом по Харкову та області.

Дякуємо Вам за підтримку, допомогу та відданість нашої компанії.

Ми готові виконувати свої зобов'язання щодо виробництва й постачання продукції та разом з Вами відбудовувати нашу Україну!

Читайте також