Дріт ВР-1 для армування залізобетонних конструкцій

Фільтр
Ціна
Діаметр, мм
Склад не обрано. Для актуалізації ціни, оберіть склад відвантаження. Доставка здійснюється по всій Україні. Самовивіз - з обраних складів
Оберіть область та місто, а потім склад відвантаження
 • Вінницька область
  23
 • Волинська область
  10
 • Дніпропетровська область
  21
 • Житомирська область
  15
 • Закарпатська область
  4
 • Запорізька область
  3
 • Івано-Франківська область
  12
 • Київська
  26
 • Кіровоградська область
  7
 • Львівська область
  26
 • Миколаївська область
  6
 • Одеська область
  12
 • Полтавська область
  14
 • Рівненська область
  12
 • Сумська область
  6
 • Тернопільська область
  10
 • Харківська область
  13
 • Хмельницька область
  15
 • Черкаська область
  12
 • Чернівецька область
  5
 • Чернігівська область
  10
Спочатку дешевше Спочатку дорожче
Найменування Ціна
Дріт ВР-1 3,0 мм 4 м
від
1.70
 грн.  / кг
виберіть базу
Дріт ВР-1 5,0 мм 4 м
від
4.70
 грн.  / кг
виберіть базу
Дріт ВР-1 4,0 мм 4 м
від
3.00
 грн.  / кг
виберіть базу
Дріт ВР-1 4,0 мм бухта 1 т
від
30607.50
 грн.  / кг
виберіть базу
Дріт ВР-1 3,0 мм бухта 1 т
від
29.60
 грн.  / кг
виберіть базу
Дріт ВР-1 2,6 мм бухта 1 т виберіть базу
Дріт ВР-1 3,7 мм бухта 1 т виберіть базу
Більше видів продукції "Дріт ВР-1 для армування залізобетонних конструкцій" на інших складах по Україні
Найменування Ціна
Дріт ВР-1 для армування залізобетонних конструкцій

В'язальний дріт – практично незамінний матеріал у вирішенні будівельних та ремонтних завдань, з його допомогою часто скріплюють арматурні конструкції, а також використовують у залізобетонних блоках. Цей довгомірний металевий виріб має великий попит у різних галузях виробництва.

Дріт сталевий, оцинкований має ниткоподібну або шнуроподібну форму, використовується при виготовленні пружин, тросів, канатів, електродів та інших матеріалів, а також застосовується як допоміжний елемент у будівництві та побутовому господарстві.

Крім в'язального, серед різних волочильних матеріалів велику популярність має дріт ВР - сталевий рифлений виріб з низьким вмістом вуглецю. Переважно використовується для зміцнення залізобетонних об'єктів та має альтернативну назву – арматурний дріт.

Форма поперечного профілю найчастіше буває кругла, але зустрічаються матеріали з квадратним, овальним та іншими перерізами. Діапазон товщин також досить широкий: можна знайти вироби з діаметром в десятих частках міліметра, але випускають і максимально великі - з товщиною до кількох сантиметрів. Все залежить від призначення матеріалів.

Види та галузі застосування сталевого дроту

Дріт сталевий в Україні виготовляється з різних марок сталі - низьковуглецевих, легованих та композитних сплавів. Також використовуються кольорові метали. Хімічний склад сталі переважно визначає фізико-механічні властивості виробу. Так, розрізняють низько- середньо- і високовуглецеві сплави.

Ще однією важливою характеристикою є умовне коло форми перерізу. Цей параметр грає ключову роль у визначенні розривного навантаження.

Для надання більшої міцності використовують термообробку та захисні покриття. Наприклад, оцинкований в'язальний дріт відрізняється більш тривалою експлуатацією, так як не схильний до швидкого виникнення корозії. Така характеристика значно розширює засоби його використання.

Спектр застосування матеріалів дуже різноманітний. Від будівництва - до вирішення ремонтних і побутових завдань. Зокрема, дріт шпалерний оцинкований використовується для зведення конструкцій у садах і виноградниках.

Ціни на дріт в Україні

Вартість продукції залежить від багатьох факторів. Впливає якість, марка сталі, розмір та тип обробки. Так, ціна дроту оцинкованого буде вищою ніж у виробів, що не мають покриття. Тонка оцинкована продукція коштує дешевше та співвідноситься з вагою. Зокрема, ціна на в'язальний дріт залежить від розміру бухти та виставляється за кілограм.

Вартість виробів з великим діаметром корелюється з їхньою загальною довжиною. Прутки однакових розмірів фасуються в окремі партії. Однак на запит “арматурний сталевий дріт ціна за метр” можна отримати різні дані, адже розцінка багато в чому залежить від сплаву, технологічних властивостей та наявності додаткової обробки.

Купити дріт в АВ метал груп

В інтернет-магазині "АВ метал груп" представлений широкий вибір металопрокату від виробника. Ми маємо широкий асортимент власної волочильної продукції та конкурентні ціни: наприклад, ВР1 можна придбати на вигідних умовах. Покупці можуть сформувати замовлення онлайн та купити оцинкований в'язальний дріт в Україні з будь-якої точки країни. Ми доставимо замовлення у ваше місто або Ви зможете забрати його на одній із наших металобаз.

При заповненні форми замовлення можна вказати зручну форму оплати та ознайомитися із системою знижок. У нас завжди конкурентні ціни та додаткові пропозиції, тому купити сталевий дріт ВР та інші матеріали можна на вигідних умовах.

Ви можете вибрати та купити арматуру у Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Кривому Розі, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Кам'янському, Кременчуці, Ужгороді, Нікополі, Львові, Тернополі, Луцьку та інших містах України.

Дріт загального призначення термічно необроблений | Дріт загального призначення термічно оброблений | Дріт оцинкований термічно необроблений

Дивіться також
Лист холоднокатаний
Лист холоднокатаний
Товщина, мм 3,0
Розкрій, мм 1250х2500
Ціна: вiд 494.90 грн
Труба ДСТУ 3262
Труба ДСТУ 3262
Діаметр, мм 50,0
Товщина стінки, мм 4,0
Ціна: вiд 42.10 грн
Лист нержавіючий холоднокатаний
Лист нержавіючий холоднокатаний
Примітка 2B
Товщина, мм 8,0
Ціна: вiд 524.00 грн
Труба нержавіюча електрозварна профільна
Труба нержавіюча електрозварна профільна
Розмір, мм 120х60
Стінка, мм 4,0
Ціна: вiд 27.00 грн
Труба алюмінієва кругла
Труба алюмінієва кругла
Стінка, мм 5,0
Розмір, мм 75,0
Ціна: вiд 23.00 грн
Стовпи для огорожі
Стовпи для огорожі
Довжина, м 2
Товщина стінки, мм 1,5
Ціна: вiд 287.40 грн
Рулетка вимірювальна
Рулетка вимірювальна
Розмір 10мх25мм
Ціна: вiд 53.20 грн
Консолі та направляючі
Консолі та направляючі
Виробник Україна
Навантаження, кг 800
Ціна: вiд 350.00 грн
Фланець алюмінієвий
Фланець алюмінієвий
Стандарт DIN 2642
Розмір, мм 219,1
Ціна: вiд 115.50 грн
Коліно нержавіюче різьбове
Коліно нержавіюче різьбове
Марка сталі AISI 316
Розмір 4"
Ціна: вiд 63.00 грн