Лазерне різання металу

Лазерне різання металу здійснюється із застосуванням технології «ітербієвий оптоволоконний лазер» - одна з найпередовіших технологій у точній металообробці. Використання даної технології гарантує найвищу якість різу, а також дозволяє втілювати в життя найсміливіші дизайнерські ідеї та форми.

metal slitting
Як працює лазерне різання металу:

Під час розкрою металу в область різу надсилається потужне лазерне випромінювання. Застосування оптичного волокна, покладене в основу, дозволяє сфокусувати колосальну кількість енергії, що передається на місце різу. Його напрямок контролює комп'ютер. Це дозволяє максимально точно проводити різку. Під впливом лазера ділянка матеріалу, що розрізається, загоряється і розплавляється.

У процесі роботи відсутня механічна дія на поверхню металу, завдяки цьому неможливо пошкодити матеріал. За допомогою лазерної різки можна розкроювати майже будь-який метал, також дана технологія є безпечною для нежорстких металів, які легко деформуються. Після завершення процедури деталь можна відразу передавати на наступний етап виробництва, ніякої додаткової обробки не потрібно.

Переваги лазерного різання металу
  • Висока точність: лазер – це промінь діаметром кілька міліметрів. За допомогою нього можна вирізати різноманітні декоративні елементи.
  • Швидкість роботи: лазер моментально розплавляє метал та випаровує його. Цей процес займає менше часу, ніж механічне різання.
  • Висока адаптивність: можливість різання нерівних поверхонь за рахунок автофокусування.
  • Економні витрати металу: область нагрівання матеріалу невелика і втрата металу під час роботи мінімальна. Крім того, немає ризику пошкодити матеріал. За допомогою лазерної установки можна обробляти невеликі листи металу із «ювелірною» точністю.
  • Швидке налаштування обладнання: завдяки використанню сучасного програмного забезпечення, техніка може бути переналаштована для проведення будь-якого типу робіт у стислі терміни.

Проектні потужності розраховані на 500-600 (тонн) готової продукції.

Адреси де можна виконати різання правила різання
Оберіть регіон
Оберіть місто