Лазерне різання металу

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Лазерне різання металу здійснюється із застосуванням технології «ітербієвий оптоволоконний лазер» - одна з найпередовіших технологій у точній металообробці. Використання даної технології гарантує найвищу якість різу, а також дозволяє втілювати в життя найсміливіші дизайнерські ідеї та форми.

lazer

За допомогою нового обладнання ми з високою точністю та якістю виконуємо різання нержавіючої, чорної та кольорової сталі, алюмінію, міді, титану та інших сплавів.

Як працює лазерне різання металу:

Під час розкрою металу в область різу надсилається потужне лазерне випромінювання. Застосування оптичного волокна, покладене в основу, дозволяє сфокусувати колосальну кількість енергії, що передається на місце різу. Його напрямок контролює комп'ютер. Це дозволяє максимально точно проводити різку. Під впливом лазера ділянка матеріалу, що розрізається, загоряється і розплавляється.

У процесі роботи відсутня механічна дія на поверхню металу, завдяки цьому неможливо пошкодити матеріал. За допомогою лазерної різки можна розкроювати майже будь-який метал, також дана технологія є безпечною для нежорстких металів, які легко деформуються. Після завершення процедури деталь можна відразу передавати на наступний етап виробництва, ніякої додаткової обробки не потрібно.

lazer

Переваги лазерного різання металу

  1. Висока точність: лазер – це промінь діаметром кілька міліметрів. За допомогою нього можна вирізати різноманітні декоративні елементи.
  2. Швидкість роботи: лазер моментально розплавляє метал та випаровує його. Цей процес займає менше часу, ніж механічне різання.
  3. Висока адаптивність: можливість різання нерівних поверхонь за рахунок автофокусування.
  4. Економні витрати металу: область нагрівання матеріалу невелика і втрата металу під час роботи мінімальна. Крім того, немає ризику пошкодити матеріал. За допомогою лазерної установки можна обробляти невеликі листи металу із «ювелірною» точністю.
  5. Швидке налаштування обладнання: завдяки використанню сучасного програмного забезпечення, техніка може бути переналаштована для проведення будь-якого типу робіт у стислі терміни.