uploader

Металобаза в Смілі - це сучасний металосервісний центр (МСЦ), площею 594 квадратних метри, розташована у зручній частині міста, має розширені зони для в'їзду транспорту та великий комфортно організований простір.

Металосервісні центри “АВ метал груп” відрізняються від традиційних металобаз і пропонують розширений асортимент продукції та послуги з металообробки. Але, для зручності і зрозумілості, на сайті і під час спілкування з клієнтами ми використовуємо термін “металобази”, який є більш звичним для сприйняття.

Металобаза Сміли має широкий асортимент чорного металу, який підтримується у постійній наявності на складі. Можна вибрати та купити листову сталь, профільований лист, арматуру, холоднокатаний листовий прокат та лист г/к, сталеві труби, сортову продукцію, оцинковані сітки та металевий дріт.

МСЦ в Смілі забезпечений необхідною технікою, що дозволяє виконувати різні види обробки металу. Якщо ви хочете придбати металопрокат у Смілі або скористатись послугами металообробки, зверніться до наших спеціалістів. Менеджери компанії здійснюють повний супровід продажів, контролюючи процеси на кожному етапі.

Асортимент “АВ метал груп” - це також великий вибір нержавіючого металопрокату та оцинкованого металопрокату. Ви можете дізнатись вартість оптом та в роздріб в прайсі металобази. В залежності від типу матеріалів, ціни можуть бути вказані за метр, кг або тонну продукції.

Види металопрокату в Смілі

Близько 20 категорій актуальної металопродукції “АВ метал груп” виробляє самостійно. Модернізація обладнання та збільшення потужностей дозволяють розширити асортимент і наростити обсяги виробництва. Клієнти нашої компанії мають можливість купити металопрокат за цінами від виробника. Металобаза в Смілі пропонує наступні категорії матеріалів власного виробництва “АВ метал груп”.

Ми випускаємо профільні та круглі труби, використовуючи якісну сировину та контролюючи кожен етап виробничого процесу. Якість нашої продукції підтверджена міжнародними сертифікатами.

Металопрокат Сміли включає також низьковуглецевий дріт виробництва “АВ метал груп”. Крім того наша компанія випускає різні види металевих сіток з цинковим та полімерним покриттям. В асортименті також представлені просічно-витяжні листи, що широко використовуються в різних галузевих напрямках.

“АВ метал груп” - це провідний виробник профлисту в Україні. В асортименті є популярні види металочерепиці, профнастилу, різновиди металосайдингу, сендвіч-панелі та стінові касети.

Ціни металобази на металопрокат в Смілі

В інтернет-магазині можна дізнатися вартість товарів, що пропонує металобаза в Смілі. Прайс на металопрокат включає різні типи цін, в залежності від обсягу закупівлі. На сайті компанії “АВ метал груп” знаходиться зручний каталог продукції з докладними характеристиками, а також асортимент кожної металобази. Ціни на металопрокат в Смілі та інших містах постійно оновлюються, щоб забезпечити вам актуальну інформацію для успішного вибору.

Крім продажу металлопрокату “АВ метал груп” пропонує вигідні умови доставки та послуги з металообробки. Компанія має автопарк з вантажним транспортом від 2 до 20 тонн. Це забезпечує швидку доставку по всій Україні.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал груп в Смілі

Купити метал на металобазі “АВ метал груп” можна в вашому місті або онлайн в інтернет-магазині. Ви можете зробити замовлення, вибравши зручний для вас спосіб оплати та доставки. У нас можна не тільки придбати якісний метал, але й заощадити. Компанія розробила гнучку систему знижок для постійних клієнтів, що дозволяє отримувати більше переваг при кожному замовленні.

Компанія пропонує широкий спектр послуг з металообробки. Купити металопрокат
на металобазі в Смілі та інших містах можна скориставшись пропозиціями з порізки та обробки металу.