uploader

Мережа металобаз "АВ метал груп" розташована у більшості міст України. Металобаза в Умані пропонує широкий асортимент чорного металопрокату, вона облаштована в сучасному форматі та є максимально зручною для клієнтів.

Торгові відділення компанії працюють за європейськими стандартами. Це сучасні металосервісні центри (МСЦ), з широкими зонами заїзду, великою площею та розширеним асортиментом, який включає товари супровідних категорій. Крім того МСЦ надають послуги з обробки металу. Саме можливість виконання металообробки відрізняє металосервісні центри від традиційних металобаз. Однак ми продовжуємо використовувати термін "металобаза" до власних МСЦ, цей термін є зрозумілим для більшості клієнтів, що значно полегшує сприйняття і розуміння.

Металопрокат Умані включає широкий асортимент товарів. В Умані можна купити не тільки чорний метал - арматуру, металеві листи, профільні й круглі труби, дріт, сортовий прокат, в наявності також оцинкований металопрокат, профнастил, секції парканів, металеві сітки, кріплення. Вартість вказана як в інтернет-магазині, так і в окремому прайсі металобази Умані, який можна завантажити на сторінці металобази на сайті. Ціна може бути встановлена за метр, кг або тонну, в залежності від типу пропозиції та категорії продукції. Металобаза Умані забезпечена необхідною кількістю кранових механізмів, що прискорюють та спрощують процеси завантаження та розвантаження транспорту.

Види металопрокату металобази в Умані

"АВ метал груп" розширює власне виробництво, вводячи в експлуатацію нове обладнання та будуючи нові підприємства. Ви можете купити металопрокат Умані за цінами від виробника. Металобаза в Умані пропонує широкий асортимент матеріалів виробництва “АВ метал груп”:

  • Компанія має власне трубне виробництво та виготовляє профільні та круглі труби різних розмірів та товщин. Матеріали виробляються за діючими вітчизняними та європейськими стандартами.
  • Металевий дріт, системи огорожі та сітки випускаються на волочильних підприємствах. Для виготовлення низьковуглецевого дроту ми використовуємо європейську та українську катанку. Металеві сітки та паркани проходять багатоетапні перевірки на міцність, тому служать тривалий час.
  • "Профнастил та металочерепиця" - один з провідних напрямків у виробництві “АВ метал груп”. Наші марки покрівельних та фасадних матеріалів активно використовуються в сучасному будівництві, вони якісні та універсальні, тому поєднуються з різними типами будівельних конструкцій та споруд.

Ціни металобази на металопрокат в Умані

На сторінці “Меатлобази Умань” сайту "АВ метал груп" ви можете ознайомитися з цінами та асортиментом, який має металобаза Умані. Прайс на металопрокат включає оптові пропозиції та вартість матеріалів у роздріб. Також в прайс-листі можна знайти інформацію про ціни на додаткові послуги та доставку матеріалів. Ми здійснюємо надійні та швидкі перевезення по всій Україні завдяки власному автопарку та розвинутій логістичній структурі.

В місті Умань металобаза пропонує додаткові послуги з обробки металу. Наше обладнання дозволяє виконувати індивідуальні замовлення клієнтів: газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку на стрічкопильному устаткуванні. Всі роботи реалізуються у повній відповідності до технічного завдання і виконуються в зазначений час. Детальну інформацію щодо вартості цих додаткових послуг та ціни на металопрокат в Умані можна знайти на сайті “АВ метал груп”.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал в Умані

Можна замовити онлайн та купити металопрокат на металобазі в Умані. Наші відділення забезпечені достатньою кількістю затребуваного на ринку асортименту. Арматуру, труби, рулони, сітку, металочерепицю та профнастил купити в Умані можна на вигідних умовах з доставкою. “АВ метал груп” здійснює вантажні перевезення по всій країні.

Ми також створюємо додаткові вигоди для своїх покупців. Купити металопрокат на металобазі можна зі знижками. Для постійних клієнтів ми створили систему лояльності, яка дозволяє отримувати вигідні пропозиції та економити на кожному замовленні.

Металобаза Кам'янськеМеталобази ПолтаваМеталобаза Кам'янка-БузькаМеталобази ПавлоградМеталобаза БуськМеталобази Рівне