Суми

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Суми, філіал 1

м. Суми, вул. Промислова, 2 (Кіровоградська)

Суми, металобаза 2

м. Суми, вул. Тополянська, 17

Металопрокат і металобази в Сумах

Широка мережа АВ метал груп охоплює всю Україну. Наші підрозділи розташовані в усіх регіонах, зокрема, вони представлені в обласних центрах: одна філія і дві металобази - у Сумах. У всіх відділеннях компанії можна придбати балки, швелери, сталь, листи, металовироби, сітку, кріплення, труби, арматуру, електроди, профнастил, куточки, дріт. Також можна купити інші види металопрокату в Сумах і містах області.

Металобази прайс Суми

Вартість продукції і асортимент кожного підрозділу вказано в прайсі металобази. Прейскурант можна замовити на сайті, вказавши обрану адресу металобази і свої контакти для зв'язку у відповідній формі заявки онлайн. Оформити необхідну документацію можна на зручній металобазі в Сумах або іншому місті цього регіону.

Металопрокат ціни Суми

Крім продажу металопрокату компанія надає додаткові послуги з доставки матеріалів і підготовки металу. Ми індивідуально враховуємо запити кожного клієнта при складанні замовлень. Для того щоб довідатися про ціни на продукцію та послуги, завантажте прайс на сайті компанії.