Суми

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Суми, філіал 1

м. Суми, вул. Промислова, 2 (Кіровоградська)

Суми, металобаза 2

м. Суми, вул. Тополянська, 18

[Закрита] Суми, металобаза 3

м. Суми, вул. Білопільський шлях, 13

Металопрокат і металобази в Сумах

Широка мережа АВ метал груп охоплює всю Україну. Наші підрозділи розташовані в усіх регіонах, зокрема, вони представлені в обласних центрах: одна філія і дві металобази - у Сумах. У всіх відділеннях компанії можна придбати балки, швелери, сталь, листи, металовироби, сітку, кріплення, труби, арматуру, електроди, профнастил, куточки, дріт. Також можна купити інші види металопрокату в Сумах і містах області.

Металобази прайс Суми

Вартість продукції і асортимент кожного підрозділу вказано в прайсі металобази. Прейскурант можна замовити на сайті, вказавши обрану адресу металобази і свої контакти для зв'язку у відповідній формі заявки онлайн. Оформити необхідну документацію можна на зручній металобазі в Сумах або іншому місті цього регіону.

Металопрокат ціни Суми

Крім продажу металопрокату компанія надає додаткові послуги з доставки матеріалів і підготовки металу. Ми індивідуально враховуємо запити кожного клієнта при складанні замовлень. Для того щоб довідатися про ціни на продукцію та послуги, завантажте прайс на сайті компанії.