uploader

Металобаза в Нововолинську укомплектована необхідним асортиментом та технікою, має оптимально організований простір на території, площею 526 квадратних метрів. На об'єкті - розширені зони для в'їзду транспорту, простора та зручна зона очікування для клієнтів.

Металобаза Нововолинська - це сучасний металосервісний центр (МСЦ), розташований в зручній частині міста, забезпечений достатньою кількістю вантажопідйомних кранів, що значно прискорює розвантаження транспорту. Сьогодні кожен торговий підрозділ компанії “АВ метал груп” організований в сучасному форматі металосервісних центрів, там представлений розширений асортимент продукції та надаються послуги з обробки металу. Такий підхід відрізняє нашу торгову мережу від традиційних металобаз. Незважаючи на це, для зручності спілкування з нашими клієнтами на сайті ми використовуємо термін “металобази”, який є більш знайомим і зрозумілим для всіх.

Широкий асортимент чорного металу підтримується в постійній наявності, що дозволяє швидко укомплектовувати замовлення клієнтів. Металопрокат Нововолинська включає різні види продукції - арматуру, холоднокатану листову сталь та лист г/к, нержавіючий металопрокат та оцинкований металопрокат. Всі товари можна придбати оптом або в роздріб. Ви можете дізнатись вартість за метр, кг або тонну продукції. Ціни зазначені на сайті компанії, в прайсі металобази. Крім того, наші співробітники готові відповісти на всі питання, щодо характеристик, наявності та умов доставки металу.

Види металопрокату в Нововолинську

“АВ метал груп” співпрацює з відомими світовими виробниками. Але крім імпортного металопроката ми також реалізуємо близько 20 категорій власної продукції. Металобаза в Нововолинську пропонує купити за ціною від виробника арматуру, круглий і листовий прокат, труби і сортопрокатну продукцію, сітку і металопрофіль. Металопрокат Нововолинська власного виробництва представлений в наступному асортименті.

Круглі і профільні труби, які виготовлені з якісної сировини на сучасному обладнанні. Всі технологічні процеси ведуться в відповідності до діючих державних стандартів. Також ми виготовляємо низьковуглецевий дріт з європейської та української катанки. А сам дріт служить сировиною для виробництва різних матеріалів, наприклад, металевих сіток, систем огорожі і секційних заборів. Компанія виготовляє ці вироби і пропонує їх за ціною від виробника.

В каталозі “АВ метал груп” також представлено багато марок металочерепиці і профнастилу, які добре поєднуються з будь-якою формою покрівлі. Також в асортименті є стінові касети, сендвіч-панелі і металосайдинг.

Ціни металобази на металопрокат в Нововолинську

В МСЦ Нововолинська вас чекають вигідні ціни та якісний металопрокат. На сайті ви можете оглянути асортимент, який має металобаза в Нововолинську. Прайс на металопрокат включає різноманітні товарні пропозиції, також ви можете дізнатись вартість додаткових послуг. Ми надаємо широкий спектр послуг з металообробки та здійснюємо доставку металу в будь-який регіон України.

Щоб дізнатися ціни на металопрокат в Нововолинську, відвідайте сторінку металобази на нашому сайті або зателефонуйте до лінії контакт-центру. Фахівці компанії дадуть відповіді на всі питання, щодо продажу та доставки продукції. Раді будемо допомогти вам втілити ваші ідеї та проекти з якісним металопрокатом від “АВ метал груп”.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал груп в Нововолинську

МСЦ в Нововолинську має постійний запас товарів, що дозволяє вам швидко сформувати замовлення та купити метал на металобазі або з доставкою у ваше місто. Це забезпечує не тільки зручність, але й економію часу та коштів. Крім того наші постійні клієнти отримують додаткову вигоду. Ми розробили для вас накопичувальну систему знижок, що дозволяє заощаджувати при кожному наступному замовленні.

Купити металопрокат на металобазі або замовити його онлайн - легко та зручно. Вам
потрібно лише додати товари у кошик, вибрати зручний варіант оплати та умови доставки. Ми маємо власний автопарк зі спеціалізованим транспортом вантажопідйомністю від 2 до 20 тонн, що дозволяє доставляти замовлення в найкоротші строки по всій Україні.

Металобаза Кам'янець-ПодільськийМеталобаза СмілаМеталобаза ШполаМеталобаза ВінницяМеталобаза ДніпроМеталобаза Житомир