Закарпатська область

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70 Всі дзвінки безкоштовні з 8:00 до 18:00 (пн-пт)
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Мукачево, філія

м. Мукачево, вулиця Фурманова, 21

Хуст, металобаза

м. Хуст, вул. І. Франка, 201
(067) 611 71 19

Ужгород, металобаза 3

м. Ужгород, вул. Гагаріна, 30
(067) 568 11 10

Рахів, металобаза

м. Рахів, вул. Миру, 135
(067) 353 56 17

Виноградів, металобаза

м. Виноградів, вул. Івана Франка, 106
(067) 440 75 08

Берегово, металобаза

м. Берегово, вул. Богдана Хмельницького, 118
(067) 520 93 53

Металопрокат і металобази в Закарпатській області

Металобаза Закарпатьська область
Компанія АВ Металл групп здійснює продаж продукції на 7 металобазах Закарпатській області. Наші підрозділи представлені у всіх регіональних центрах країни. У кожному з них ви можете купити потрібні вам матеріали оптом чи вроздріб. Зокрема, такі види продукції: листи, металовироби, балки, швелери, труби, арматуру, сітку, сталь, куточки, дріт, кріплення, профнастил, електроди. Також всі наші клієнти можуть скористатися вигідними послугами доставки металопрокату в Закарпатській області.

Металобази прайс Ужгород

Вартість металопрокату, а також характеристики матеріалів можна дізнатися, звернувшись за допомогою в онлайн-чат. Наш консультант зорієнтує в питаннях, які виникають у Вас. Також Ви можете завантажити прайс металобази, щоб більш детально ознайомитися з асортиментом обраного підрозділу в місті Ужгород Закарпатської області, а також в інших центрах цього регіону: Береговому, Виноградові, Рахові, Хусті, Мукачеві. Оформлення документів видаткової частини відбувається в затишній атмосфері на території металобаз Закарпатської області. Щоб вибрати більш зручне відділення щодо вашого місця розташування, знайдіть адресу металобази в спеціальному розділі сайту або отримайте цю інформацію в онлайн-чаті.

Металопрокат ціни Ужгород

Дізнайтеся ціни на нашу продукцію. Ви також можете ознайомитися з послугами сервісу компанії, для цього потрібно завантажити прайс обраного підрозділу. Ви можете купувати металопрокат оптом і в роздріб, а також скористатися вигідною доставкою матеріалів. Крім того ми надаємо послуги порізки та попередньої підготовки металу, з огляду на персональні інтереси кожного покупця.