Закарпатська область

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Мукачево, філія

м. Мукачево, вулиця Дорошенка, 21

Хуст, металобаза

м. Хуст, вул. І. Франка, 201

Ужгород, металобаза 3

м. Ужгород, вул. Гагаріна, 30

Виноградів, металобаза

м. Виноградів, вул. Івана Франка, 106

Берегово, металобаза

м. Берегово, вул. Богдана Хмельницького, 118

Металопрокат і металобази в Закарпатській області

Металобаза Закарпатьська область
Компанія АВ Металл групп здійснює продаж продукції на 7 металобазах Закарпатській області. Наші підрозділи представлені у всіх регіональних центрах країни. У кожному з них ви можете купити потрібні вам матеріали оптом чи вроздріб. Зокрема, такі види продукції: листи, металовироби, балки, швелери, труби, арматуру, сітку, сталь, куточки, дріт, кріплення, профнастил, електроди. Також всі наші клієнти можуть скористатися вигідними послугами доставки металопрокату в Закарпатській області.

Металобази прайс Ужгород

Вартість металопрокату, а також характеристики матеріалів можна дізнатися, звернувшись за допомогою в онлайн-чат. Наш консультант зорієнтує в питаннях, які виникають у Вас. Також Ви можете завантажити прайс металобази, щоб більш детально ознайомитися з асортиментом обраного підрозділу в місті Ужгород Закарпатської області, а також в інших центрах цього регіону: Береговому, Виноградові, Рахові, Хусті, Мукачеві. Оформлення документів видаткової частини відбувається в затишній атмосфері на території металобаз Закарпатської області. Щоб вибрати більш зручне відділення щодо вашого місця розташування, знайдіть адресу металобази в спеціальному розділі сайту або отримайте цю інформацію в онлайн-чаті.

Металопрокат ціни Ужгород

Дізнайтеся ціни на нашу продукцію. Ви також можете ознайомитися з послугами сервісу компанії, для цього потрібно завантажити прайс обраного підрозділу. Ви можете купувати металопрокат оптом і в роздріб, а також скористатися вигідною доставкою матеріалів. Крім того ми надаємо послуги порізки та попередньої підготовки металу, з огляду на персональні інтереси кожного покупця.