Ужгород

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

[Закрита] Ужгород, філіал 2

м Ужгород, вул. Болгарська, 3

Ужгород, металобаза 3

м. Ужгород, вул. Гагаріна, 30

Металопрокат і металобази в Ужгороді

Відділення компанії представлені практично у всіх адміністративних центрах країни. У кожному з них ви знайдете широкий вибір металопрокату. В Ужгороді можна придбати труби, арматуру, куточки, балки, швелери, дріт, сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди та інші матеріали. 2 металобази в Ужгороді мають зручне розташування в центральних районах міста.

Металобази прайс Ужгород

Металопрокат АВ метал груп можна купити оптом чи вроздріб. Детальну інформацію про вартість продукції дізнайтеся в прайсі металобаз. Його можна замовити онлайн, вказавши свої контактні дані та адресу металобази. Оформити документи видаткової частини ви можете на території однієї з металобаз в Ужгороді. Там створені всі необхідні умови для Вашого комфорта.

Металопрокат ціни Ужгород

Якщо Ви хочете довідатися про ціни і наявність матеріалів, які Вас цікавлять, завантажте прайс на сайті компанії. Ви також можете скористатися нашим додатковим сервісом: ми здійснюємо доставку матеріалів і надаємо послуги попередньої обробки металу. Ми здійснюємо персональну підготовку металопрокату, враховуючи індивідуальні запити кожного клієнта.