uploader

Металобаза в Чернігові має великий вибір чорного металопрокату та оснащена технікою, яка дозволяє здійснювати відвантаження замовлень максимально швидко. Працівники компанії індивідуально підходять до кожного покупця, інформуючи клієнтів про вартість та властивості матеріалів.

"АВ метал груп" - лідер на ринку металопрокату в Україні. Наразі у всіх регіонах відкриваються торгові підрозділи в оновленому форматі. Металобаза Чернігова та інші об'єкти компанії – це європейський рівень обслуговування, комфортабельні зони очікування, розширені в'їзди для транспорту та великі обсяги складських запасів.

Торгова мережа компанії АВ метал груп - це сучасні металосерісні центри (МСЦ), що відповідають всім потребам покупців. МСЦ мають вагомі переваги перед звичайними металобазами, вони відрізняються можливістю надання широкого спектру послуг з обробки металу. Однак на нашому веб-сайті ми продовжуємо застосовувати термін “металобаза”, оскільки він є більш зрозумілим та звичним для наших клієнтів. Наприклад використовуючи  назву "металобаза Чернігів" ми говоримо  про металосервісний центр,  розташований в цьому місті.

Сьогодні ми розширюємо мережу модернізованих металосервісних центрів по всій Україні. Розвиток та будівництво об'єктів у такому форматі є важливим стратегічним кроком.

Металопрокат у Чернігові представлений у широкому асортименті. Ви можете придбати листову сталь, профільований лист, сітки, труби, металевий дріт. Ми пропонуємо не тільки чорний метал, завжди в наявності оцинкований металопрокат, металочерепиця, кріплення та супутні товари. Завантажте прайс металобази і ознайомтеся з розцінками, що діють, за метр, кг, тонну.

Види металопрокату металобази у Чернігові

Металопрокат Чернігова широко представлений у кожній точці продажу. "АВ метал груп" розширила власне виробництво, ввівши в експлуатацію нове обладнання, що значно збільшило обсяги матеріалів. Метал за цінами від виробника - арматуру, круглий та листовий прокат, труби та сортопрокатну продукцію, сітку та металопрофіль купити можна за оптовими цінами та в роздріб.

  • Трубне виробництво компанії забезпечене сучасними станами. Ми випускаємо якісний трубний прокат різних розмірів та форм. Металобаза в Чернігові пропонує профільні та круглі труби в широкому асортименті. Виробничі процеси здійснюються відповідно до вимог діючих вітчизняних та європейських стандартів.
  • Також “АВ метал груп” виготовляє низьковуглецевий дріт із якісної сировинної катанки вітчизняних та зарубіжних брендів. Вже готовий дріт служить основою для цвяхів та різних видів металевої сітки. Крім того в асортименті представлені просічно-витяжні листи, що користуються активним попитом. Всі вироби мають підвищену міцність та надійність, проходять неодноразові перевірки на високоточному обладнанні.
  • "АВ метал груп" є провідним українським виробником профнастилу та металочерепиці. Крім того, ми випускаємо сучасні будівельні матеріали: металосайдинг, стінові касети та сендвіч-панелі.

Ціни металобази на металопрокат в Чернігові

За рівень цін та наявність товарів у регіоні відповідає металобаза у Чернігові. Прайс на металопрокат кожного підрозділу "АВ метал груп" можна знайти на сайті. Інформація завжди актуальна, оскільки дані постійно оновлюються.

Продаж сталевого прокату "АВ метал груп" здійснює на вигідних умовах. Періодично діють акційні пропозиції на окремі категорії матеріалів, а для постійних клієнтів розроблена накопичувальна система знижок.

Ціни на металопрокат у Чернігові залежать від наявності додаткової обробки. Ми виконуємо індивідуальні замовлення клієнтів, здійснюючи газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку на стрічкопильному устаткуванні. Ми виконуємо роботу за узгодженим технічним завданням. Ви можете дізнатись  детальну інформацію  про  ціни на асортимент та послуги на сторінці "Металобази Чернігів", в інтернет-магазині "АВ метал груп". 

Купити металопрокат на металобазі в Чернігові

Великі запаси матеріалів на складі і широкий асортимент дозволяють відразу зібрати всі товари одному місці. Можна купити металопрокат на металобазі в Чернігові, оформивши замовлення в лічені терміни. Таким чином ви знизите витрати на додаткове транспортування та заощадите час.

Купити метал на металобазі можна з доставкою на об'єкт. Вантажоперевезення в Україні "АВ метал груп" здійснює власними силами. Автопарк компанії складається з транспорту, вантажопідйомністю від 2-х до 20-ти тонн, та має налагоджену систему логістики. Це дозволяє виконати доставку металу максимально швидко.

Металобази ХмельницькийМеталобаза КременчукМеталобази БердичівМеталобази БориспільМеталобази СумиМеталобаза Броди