Чернігів

Для зв’язку з нами

0 800 303 370 (всі дзвінки безкоштовні) з 8:00 до 18:00 (пн-пт)
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Металопрокат і металобази в Чернігові

Відділення компанії представлені практично в кожному регіональному центрі: одна з філій наших металобаз - в Чернігові. Тут в наявності ви знайдете широкий асортимент товарів: металовироби, сітку, кріплення, труби, арматуру, профнастил, куточки, дріт, балки, швелери, сталь, електроди. Ці та інші товари металопрокату в Чернігові, Ви можете придбати на вигідних умовах.

Металобази прайс Чернігів

Дізнайтеся вартість продукції в прайсі металобаз. Його можна замовити на сайті, заповнивши спеціальну форму заявки онлайн. Для цього необхідно буде вказати адресу металобази та дані для зворотного зв'язку. Для оформлення видаткової частини на території металобаз в Чернігові і області створені комфортні умови.

Металопрокат ціни Чернігів

Наша компанія надає комплекс послуг з доставки та обробки матеріалів. Купуючи металопрокат, Ви можете скористатися додатковим сервісом. Підготовка замовлення проходить з урахуванням індивідуальних параметрів запитів наших клієнтів. У нас також діють вигідні умови транспортування металу в містах Чернігівського та інших регіонів. Дізнатися ціни на продукцію і послуги можна на сайті. Для цього завантажте прайс зручної металобази.

Чернігів, філіал

м. Чернігів, вул. Ціолковського, 9
(046) 261 61 32

Чернігів (Чернігів №4)

м Чернігів , вул. Громадська 60 (минула назва Борисенко)
(067) 575 87 46, (067) 335 19 71