Чернігів

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Чернігів, металобаза 2

м. Чернігів, Шосе Михайло-Коцюбинське,2

Чернігів, металобаза

м. Чернігів , Михайло-Коцюбинське шосе, 2

Чернігів, металобаза 3

м Чернігів , вул. Громадська, 60 (на території колишнього заводу Метіз)

Металопрокат і металобази в Чернігові

Відділення компанії представлені практично в кожному регіональному центрі: одна з філій наших металобаз - в Чернігові. Тут в наявності ви знайдете широкий асортимент товарів: металовироби, сітку, кріплення, труби, арматуру, профнастил, куточки, дріт, балки, швелери, сталь, електроди. Ці та інші товари металопрокату в Чернігові, Ви можете придбати на вигідних умовах.

Металобази прайс Чернігів

Дізнайтеся вартість продукції в прайсі металобаз. Його можна замовити на сайті, заповнивши спеціальну форму заявки онлайн. Для цього необхідно буде вказати адресу металобази та дані для зворотного зв'язку. Для оформлення видаткової частини на території металобаз в Чернігові і області створені комфортні умови.

Металопрокат ціни Чернігів

Наша компанія надає комплекс послуг з доставки та обробки матеріалів. Купуючи металопрокат, Ви можете скористатися додатковим сервісом. Підготовка замовлення проходить з урахуванням індивідуальних параметрів запитів наших клієнтів. У нас також діють вигідні умови транспортування металу в містах Чернігівського та інших регіонів. Дізнатися ціни на продукцію і послуги можна на сайті. Для цього завантажте прайс зручної металобази.