Кропивницький

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Кропивницький, філія 1

м. Кропивницький, вулиця Мурманська, 43

Металопрокат і металобази в Кропивницькому

Мережа відділень нашої компанії охоплює практично всі регіони країни. Ви можете придбати металопрокат в Кропивницькому, тут розташована одна металлобаза. Придбати труби, арматуру, куточки, балки, швелери, дріт, сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди та інші види матеріалів можна на металобазі Кропивницького і в підрозділах Кіровоградської області.

Металобази прайс Кропивницький

Дізнайтеся адресу металобази у нашого онлайн-консультанта. Наявність асортименту і вартість продукції вказана в прайсі металобаз. Його можна замовити на сайті, вказавши потрібну металлобазу в Кропивницькому. Купуючи металопрокат, ви можете оформити видаткову частину в комфортних умовах на території одного з відділень.

Металопрокат ціни Кропивницький

При купівлі металопрокату, ви також можете скористатися додатковим сервісом компанії. Ми надаємо послуги з доставки і попередньої обробки металу з урахуванням індивідуальних запитів наших клієнтів. Якщо Вам потрібно детально ознайомитися з цінами на продукцію і послуги, завантажте прайс.