uploader

“АВ метал груп“ - велика металоторговельна компанія, яка представлена в Україні широкою мережею металосервісних центрів. Металобаза в Калуші та торгові об'єкти в інших містах мають зручний формат облаштування території та забезпечені широким ассортиментом чорного металопрокату.

Мережа металосервісних центрів “АВ метал груп“ - це сучасні об'єкти з підвищеною зручністю для клієнтів та якісним обслуговуванням. Наші металосервісні центри (МСЦ) відрізняються від типових металобаз наданням розширеного переліку послуг з обробки металу. Проте для зручності спілкування ми використовуємо при описі МСЦ термін “металобаза“, що сприяє легшому сприйняттю і розумінню.

Металобаза Калуша надає повний спектр послуг металообробки, має розширені зони для в'їзду транспорту та забезпечена необхідною кількістю кранових механізмів, що полегшують та прискорюють процеси відвантажень.

Металобаза м. Калуш має великий асортимент чорного металу, оцинкованого металопрокату, металевої сітки та профнастилу. На вигідних умовах можна придбати арматуру, холоднокатану листову сталь та лист г/к, сталеві труби, сортовий прокат, оцинковані сітки та металевий дріт. Ви можете купити металопродукцію як оптом так і в роздріб. Металопрокат Калуша з актуальними цінами вказаний в прайсі металобази, на сторінці “Металобаза Калуш”. Вартість може виставлятися за метр, кг або тонну продукції.

Види металопрокату металобази в Калуші

Власне виробництво “АВ метал груп“ забезпечене сучасним високотехнологічним обладнанням. Наші клієнти мають змогу купити металопрокат Калуша за цінами від виробника. Ми гарантуємо надійність та тривалу експлуатацію виробленої продукції.

Компанія створює нові виробничі цехи та проводить модернізацію вже існуючих майданчиків. Купити арматуру, круглий та листовий прокат, труби та сортопрокатну продукцію, сітку та металопрофіль на металобазі в Калуші можна оптом та в роздріб.

  1. “АВ метал груп“ пропонує клієнтам профільні та круглі труби власного виробництва. Матеріали представлені в найбільш затребуваних довжинах, мають різні діаметри та товщини. Ми гарантуємо надійність трубного прокату, і реалізуємо всі виробничі процеси відповідно до технологій, затверджених чинними держстандартами.
  2. У цехах на волочильному виробництві випускається низьковуглецевий дріт, для якого як сировину використовують європейську та українську катанку. В місті Калуш металобаза пропонує сітку рабиця за цінами від виробника, а також системи огорож, сітку арматурну, каніліровану та зварювальну. Всі вироби проходять багатоетапні перевірки на високоточному обладнанні, що гарантує їхню високу міцність та надійність.
  3. “АВ метал груп“ - провідний український виробник металопрофілю. Крім різних видів профнастилу та марок металочерепиці компанія виробляє сучасні матеріали. Металосайдинг, стінові касети та сендвіч-панелі активно використовуються у нових будівельних технологіях.

Ціни металобази на металопрокат в Калуші

Ми пропонуємо ознайомитися з поточними цінами на різні види металопрокату, які має в асортименті металобаза Калуша. Прайс на металопрокат можна знайти за запитом “Металобаза Калуш ціни” в інтернет-магазині “АВ метал груп”. Детальний опис характеристик та рекомендації використання також можна знайти в каталозі продукції.

Ціни на металопрокат в Калуші вказані без урахування вартості доставки та металообробних послуг. При складанні замовлення товарів, ви маєте можливість замовити будь-яку додаткову послугу, яку надає наша компанія. Сервіс додаткових послуг компанії включає різні види обробки металу: газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку металу на стрічкопильному устаткуванні. Індивідуальні замовлення виконуються за технічним завданням.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал в Калуші

Матеріали, що користуються попитом, підтримуються на складі в постійній наявності. Купити металопрокат на металобазі в Калуші можна оптом та в роздріб. Широкий вибір та великі запаси продукції дозволяють робити закупівлі в одному місці, тим самим значно скорочують час доставки. Співробітники на металобазі в Калуші – професійно виконують свою роботу, надаючи покупцям повну інформацію про характеристики продукції та пропонують найбільш доцільні матеріали.

Купити металопрокат на металобазі можна з доставкою. Власний автопарк “АВ метал груп“ включає вантажний транспорт, підйомністю від 2-х до 20-ти тонн. Доставка металопрокату в Калуші та інших містах здійснюється на вигідних умовах.