uploader

Металобаза в Краснограді Харківської області розташована в місці зі зручною логістичною розв'язкою і займає велику територію. Її загальна площа складає 713 квадратних метрів. Широкий вибір затребуваного чорного металопрокату тут підтримується постійно. Чорний метал, листова сталь, профільований лист, сітки, труби, металевий дріт та електроди тут можна придбати на вигідних умовах.

“АВ метал груп” представлена в Україні мережею металосервісних центрів (МСЦ), вони побудовані у новому форматі за європейським зразком. На сьогоднішній день всі торгові відділення компанії організовані як МСЦ і надають широкий спектр послуг, в порівнянні зі звичайними металобазами. Однак, для наших клієнтів термін “металобази” є більш зрозумілим і звичним, тому на сайті ми використовуємо його поряд з назвою МСЦ для зручності спілкування.

Металобаза Краснограда забезпечена достатньою кількістю кранових механізмів та обладнанням для обробки металопродукції. Металопрокат у Краснограді представлений у широкому асортименті. Ви можете придбати нержавіючий металопрокат, оцинкований металопрокат, листовий метал та інші категорії металопродукції за вигідними цінами.

Залежно від обсягу закупівлі, ми пропонуємо різні ціни, встановлені за метр, кг, тонну. Щоб дізнатися вартість металопрокату в Краснограді оптом і в роздріб, скачайте прайс металобази.

Види металопрокату в Краснограді

“АВ метал груп” приділяє особливу увагу розвитку власного виробництва. Наші підприємства сконцентровані у великих торгово-промислових регіонах. Якісна сировина та високотехнологічне обладнання забезпечує випуск матеріалів високого класу. Сьогодні ми пропонуємо 20 категорій прокату за цінами від виробника, тому металопрокат Краснограда надає досить широкий вибір, що включає:

  1. Якісні круглі та профільні труби, виготовлені електрозварним методом за міжнародними стандартами. Металобаза в Краснограді пропонує ці матеріали в найбільш актуальних довжинах і розмірах профілю. Крім того, ми можемо виготовити продукцію з нетиповими параметрами під індивідуальне замовлення.
  2. З української та європейської катанки ми робимо низьковуглецевий дріт, використовуючи метод волочіння. Також ви можете знайти в каталозі товарів велику різноманітність металевих сіток, систем огорожі та секцій паркану.
  3. Профнастил та металочерепиця “АВ метал груп” займає провідне місце на ринку будматеріалів. Ми випускаємо найактуальніші марки, які підходять для вирішення більшості завдань у монтажі покрівлі та стін будівель. Також у нашому асортименті є металосайдинг, стінові касети та сендвіч-панелі, за допомогою яких можна утеплити та покращити вигляд стін будівель.

Ціни металобази на металопрокат в Краснограді

Будь-які категорії товарів можна придбати онлайн на сайті компанії. Їхня наявність у конкретному торговому підрозділі залежить від регіону закупівлі. В каталозі продукції ви також можете дізнатися вартість товарів з асортименту, який має металобаза в Краснограді. Прайс на металопрокат досить широкий і включає загальні розцінки по Україні, тож ми рекомендуємо вам завантажити окремий прайс-лист вибраної металобази. Інформація про вартість на сайті постійно оновлюється, тому у нашому інтернет-магазині завжди актуальні ціни на металопрокат в Краснограді та інших містах.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал груп в Краснограді

Купити металопрокат на металобазі можна, оформивши угоду на місці або сформувавши попереднє замовлення онлайн. У формі ви можете вказати готівковий чи безготівковий розрахунок, а також необхідність доставки металу на об'єкт. Крім продажу металопродукції, ми надаємо послуги з металообробки. Якщо вас цікавлять матеріали з нестандартними розмірами, пропонуємо газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку на стрічкопильному устаткуванні.

У нас дуже вигідно можна купити метал на металобазі в кожному регіоні. Щомісяця
діють акції на окремі товарні категорії, а постійним покупцям ми пропонуємо гнучку систему знижок.