Сумська область

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Суми, філіал 1

м. Суми, вул. Промислова, 2 (Кіровоградська)

Суми, металобаза 2

м. Суми, вул. Тополянська, 17

Ромни, металобаза

м. Ромни, Московський бульвар, 11

Лебедин, металобаза

м. Лебедин, вул. Сумська, 33

Конотоп, металобаза 1

м. Конотоп, вул. Успенсько-ТроЇцька, 98

Охтирка, металобаза 2

м. Охтирка, вул. Сумська, 8

Металопрокат і металобази в Сумах і області

Металлобаза Сумы
АВ метал груп - компанія, яка має розгалуження по всій території України. Це дозволяє нашим покупцям купувати продукцію в будь-якому регіоні. 9 металобаз в Сумській області заповнені широким асортиментом товарів. Труби, арматуру, кутники, балки, швелери, дріт, сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди та інші види металопрокату в Сумській області можна придбати на кожному з 9 підрозділів.

Металобази прайс Суми

Вартість металу вказана в оптовому і роздрібному сегменті. Дізнатися про це докладніше можна в прайсі металобази. Замовити його Ви можете на нашому сайті, заповнивши заявку клієнта, із зазначенням адреси металобази в Сумах, Охтирці, Конотопі, Лебедині, Ромнах. Місцезнаходження металобаз в Сумській області ви можете дізнатися у нашого онлайн-помічника.

Металопрокат ціни Суми

Наші клієнти можуть скористатися сервісом попередньої підготовки металопрокату. Ми персонально працюємо з кожним замовленням і гарантуємо його точне виконання. Ціни на продукцію і додаткові послуги з обробки металу Ви можете дізнатися прямо зараз. Для цього варто завантажити прайс на нашому порталі. Ми також надаємо послуги транспортування вантажу. Скористайтеся вигідною доставкою у вашому регіоні.