Запорізька область

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Вільнянськ, металобаза

м. Вільнянськ, вул. Соборна,17Г

Запоріжжя, металобаза 3

Запорізька обл, м.Запоріжжя, вул. Рубана 35а

Оріхів, металобаза (база тимчасово не працюе)

м. Оріхів, вул. Лесі Ураїнки, 2г

Запоріжжя, металобаза 2

м. Запоріжжя, вул. Карпенка-Карого, 60

Запоріжжя, металобаза 1

м. Запоріжжя, Південне шосе, 6

Металопрокат і металобази в Запоріжжі та області

Металлобаза Запорожье

У кожному регіоні створено мережу компанії АВ метал груп: 11 металобаз - у Запорізькій області. В кожній з них ви знайдете великий перелік товарів: кріплення, профнастил, електроди, труби, дріт, сітки, сталь, листи, металовироби, арматуру, куточки, балки, швелери та інші види металопрокату в Запорізькій області.

Металобази прайс Запоріжжя

На сайті існують інформаційні розділи, в яких детально описані параметри й характеристики металопрокату. Всі деталі щодо вартості продукції та послуг з перевезення вантажу можна дізнатися в прайсі металобази. Для цього заповніть поля нашої анкети та ми надамо потрібну інформацію. Відомості про підрозділи й адреси металобаз можна дізнатися в описі кожної з них. Також ви можете проконсультуватися в онлайн-чаті з приводу придбання продукції в Запоріжжі та Запорізькій області.

Металопрокат ціни Запоріжжя

Купити металопрокат компанії АВ метал груп ви можете оптом або вроздріб. Ми також надаємо послуги доставки та попередньої обробки матеріалів на вигідних умовах. Наш сервіс вибудуваний з урахуванням персональних запитів кожного покупця. Тому ми гарантуємо точне та швидке виконання замовлення за доступними для вас цінами. Наші підрозділи мають зручне розташування в кожному регіоні. Для того, щоб купити метал в Запоріжжі, Дніпрорудному, Кам'янці-Дніпровській, Бердянську, Запоріжжі, Кирилівці, Мелітополі, Оріхові, Пологах, Енергодарі, вам необхідно завантажити прайс металобази. Так ви зможете детально ознайомитися з цінами та асортиментом кожної з них.