Запорізька область

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Мелітополь, філія 1

м. Мелітополь, вулиця Дмитра Донцова, 15/6 (орієнтир Нова Пошта, відділення 1)

Бердянськ, металобаза 1

м. Бердянськ, вул. Матвєєва, 1 (територія Бердянського заводу сільгосптехніки)

Михайлівка, металобаза

смт.Михайлівка, вул.Пушкіна, 185

Вільнянськ, металобаза

м. Вільнянськ, вул. Соборна,17Г

Токмак, металобаза

м. Токмак, вул. Гоголя, 99 (район Автовокзалу)

Запоріжжя, металобаза 3

Запорізька обл, м.Запоріжжя, вул. Рубана 35а

Василівка, металобаза

м. Васильівка, вул. Ліхочова, 2 ф

Енергодар, металобаза

м.Енергодар, вул. Комунальна, 7

Пологи, металобаза

м. Пологи, вул. Соборна, 2

Оріхів, металобаза

м. Оріхів, вул. Лесі Ураїнки, 2г
1
2

Металопрокат і металобази в Запоріжжі та області

Металлобаза Запорожье

У кожному регіоні створено мережу компанії АВ метал груп: 11 металобаз - у Запорізькій області. В кожній з них ви знайдете великий перелік товарів: кріплення, профнастил, електроди, труби, дріт, сітки, сталь, листи, металовироби, арматуру, куточки, балки, швелери та інші види металопрокату в Запорізькій області.

Металобази прайс Запоріжжя

На сайті існують інформаційні розділи, в яких детально описані параметри й характеристики металопрокату. Всі деталі щодо вартості продукції та послуг з перевезення вантажу можна дізнатися в прайсі металобази. Для цього заповніть поля нашої анкети та ми надамо потрібну інформацію. Відомості про підрозділи й адреси металобаз можна дізнатися в описі кожної з них. Також ви можете проконсультуватися в онлайн-чаті з приводу придбання продукції в Запоріжжі та Запорізькій області.

Металопрокат ціни Запоріжжя

Купити металопрокат компанії АВ метал груп ви можете оптом або вроздріб. Ми також надаємо послуги доставки та попередньої обробки матеріалів на вигідних умовах. Наш сервіс вибудуваний з урахуванням персональних запитів кожного покупця. Тому ми гарантуємо точне та швидке виконання замовлення за доступними для вас цінами. Наші підрозділи мають зручне розташування в кожному регіоні. Для того, щоб купити метал в Запоріжжі, Дніпрорудному, Кам'янці-Дніпровській, Бердянську, Запоріжжі, Кирилівці, Мелітополі, Оріхові, Пологах, Енергодарі, вам необхідно завантажити прайс металобази. Так ви зможете детально ознайомитися з цінами та асортиментом кожної з них.