uploader

Металобаза в Лубнах пропонує великий вибір якісного металопрокату. Вона знаходиться у зручному місці з легким доступом до транспортних маршрутів. В асортименті представлені різні категорії чорного металу: листова сталь, профільований лист, сітки, труби, металевий дріт та електроди.

Металобази “АВ метал груп” - це сучасні металосервісні центри (МСЦ), які працюють за європейськими стандартами. Вони відрізняються від звичайних металобаз тим, що мають розширений асортимент і надають послуги з металообробки. На сайті ми використовуємо термін “металобази”, щоб спростити спілкування з клієнтами, адже це слово більш звичне і зрозуміліше.

Металобаза Лубнів організована з максимальним комфортом, має широкі заїзди для транспорту та велику площу, яка складає 651 квадратний метр. Високе технічне оснащення та достатня кількість підйомних кранів забезпечує швидке та просте відвантаження металу. Співробітники “АВ метал груп” супроводжують продажі на кожному етапі, від укладання угоди до відправки замовлення.

Металопрокат у Лубнах в постійній наявності. Ми пропонуємо металопродукцію як від провідних світових компаній, так і власного виробництва. Ви можете придбати нержавіючий металопрокат, оцинкований металопрокат, листовий метал та інші види матеріалів за вигідними цінами. Вартість може відрізнятись, залежно від обсягу закупівлі, оптом або в роздріб. Більш детальну інформацію можна знайти в прайсі металобази, ціни можуть бути вказані за метр, кг або тонну продукції.

Види металопрокату в Лубнах

“АВ метал груп” активно розширює та модернізує підприємства власного виробництва, випускаючи близько 20 категорій металопрокату. Купити метал за цінами від виробника можна на сайті компанії або на металобазі.

Металопрокат Лубнів представлений в широкому асортименті. Це арматура, круглий та листовий прокат, труби, сітка, металопрофіль та інші матеріали. Також металобаза в Лубнах пропонує продукцію виробництва “АВ метал груп:

  1. Профільні та круглі електрозварні труби, які випускаються з якісної сировини. Технологічність процесів повністю відповідає вимогам держстандартів. Продукція представлена у різних типорозмірах.
  2. Металева сітка виготовляється з оцинкованого дроту, який надійно захищений від корозійних руйнувань. Додатково виріб може бути зміцнений полімерним покриттям. Ми пропонуємо різні види сітки власного виробництва і секційні огорожі. В асортименті також представлений низьковуглецевий дріт, який ми виготовляємо з української та європейської катанки.
  3. В нашому асортименті є актуальні марки профнастилу та металочерепиці, які підійдуть під будь-який тип покрівлі. Також ми виробляємо стінові касети, сендвіч-панелі та металосайдинг.

Ціни металобази на металопрокат в Лубнах

Широкий асортимент матеріалів за вигідною вартістю пропонує металобаза в Лубнах. Прайс на металопрокат включає різні типи цін, в залежності від обсягу закупівлі. Крім нього на сайті доступний каталог продукції, де можна детально ознайомитися з її характеристиками. Звертаємо увагу, що наявність товарів у конкретних торгових підрозділах залежить від регіону, де ви робите замовлення. Ціни на металопрокат в Лубнах та інших містах постійно оновлюються, щоб ви завжди могли отримати актуальну інформацію.

Крім того, на сайті можна дізнатися вартість послуг компанії. Наш додатковий сервіс включає різні види обробки металу: газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку на стрічкопильному устаткуванні. Також “АВ метал груп” здійснює вантажні перевезення по всій Україні.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал груп в Лубнах

Купити метал на металобазі “АВ метал груп” можна в кожному регіоні. Також ми здійснюємо продаж онлайн в інтернет магазині. Ви можете замовити металопродукцію на сайті, обравши зручний для вас спосіб оплати та доставки.

Компанія пропонує широкий спектр послуг з металообробки. Купити металопрокат на металобазі в Лубнах та інших містах можна скориставшись пропозиціями з порізки та обробки металу.

“АВ метал груп” надає клієнтам вигідні пропозиції. В нас діють акції на окремі товарні категорії, а для постійних покупців ми розробили накопичувальну систему знижок, яка дозволяє отримувати додаткові переваги при кожному замовленні.