uploader

Металобаза Мерефи розташована в зручній частині міста та займає територію, площею 644,5 квадратних метра. Простір на об'єкті зручно організований, що значно прискорює всі процеси при оформленні та відвантаженні замовлень. База метала має розширені зони для в'їзду транспорту, це створює максимальну зручність при здійсненні доставки.

Металопрокат в Мерефі представлений у широкому асортименті. Ви можете придбати нержавіючий металопрокат, оцинкований металопрокат, а також різні категорії чорного металу за вигідними цінами. На складі металобази забезпечується повна комплектація заявленого асортименту. Купити арматуру, холоднокатану листову сталь та лист г/к, сталеві труби, сортову продукцію, оцинковані сітки, металевий дріт та інші матеріали можна з доставкою або самовивозом.

“АВ метал груп” має широку мережу металосервісних центрів (МСЦ) по всій Україні. Всі торгові відділення компанії організовані в сучасному форматі МСЦ. Це означає, що там надаються послуги з металообробки і представлений розширений асортимент товарів, в порівнянні зі звичайними металобазами. Однак, для багатьох людей слово “металобази” більш звичне і зрозуміле. На сайті ми використовуємо його поряд з назвою МСЦ для полегшення комунікації.

Металобаза в Мерефі забезпечена достатньою кількістю кранових механізмів та обладнанням для обробки металопродукції. Ми встановлюємо вигідну вартість на послуги та товари. Про це більш детально можна дізнатись в прайсі металобази. Залежно від обсягу закупівлі та типу матеріалів ціни встановлюються за метр, кг, тонну на опт та роздріб.

Види металопрокату в Мерефі

Металобаза в Мерефі пропонує різні категорії метлопродукції, в тому числі виробництва “АВ метал груп”. Виробничі підприємства компанії зосереджені у великих містах України. На сьогоднішній день ми випускаємо близько 20 категорій металопрокату, використовуючи якісну сировину та сучасне обладнання.

Металопрокат Мерефи включає також продукцію власного виробництва “АВ метал груп”:

  1. Електрозварні труби із якісної сталі, виготовлені за затвердженим стандартами технологіями. Різноманітні сортаменти круглих і профільних труб представлені в каталозі продукції на сайті компанії.
  2. Низьковуглецевий дріт “АВ метал груп” виготовляє з катанки, українського та європейського виробництва. Також в асортименті представлені металеві сітки, парканні секції та системи огорожі.
  3. Один з найактивніших напрямків виробництва – “Профнастил та металочерепиця”. Сьогодні ми випускаємо різні марки цих матеріалів та посідаємо провідне місце на українському ринку. Крім того в нашому асортименті є сучасні матеріали з профільованої листової сталі – сендвіч-панелі, стінові касети та металосайдинг.

Ціни металобази на металопрокат в Мерефі

Ви можете придбати прокат будь-яких категорій в нашому інтернет-магазині за вигідними цінами. Наявність продукції в конкретних торгових підрозділах залежить від вашого регіону. На сайті також можна ознайомитися з вартістю та асортиментом, який має металобаза в Мерефі. Прайс на металопрокат включає включає різні типи цін та пропозицій.

Ми завжди дбаємо про оновлення інформації про вартість та наявність окремих товарних позицій. Тому ціни на металопрокат в Мерефі завжди актуальні. Крім того, ви можете детально ознайомитись з характеристиками металопродукції. Кожна категорія матеріалів має детальний опис. Також на сайті працює лінія контакт-центру, де можна отримати відповіді на питання, стосовно купівлі та доставки металу в ваш регіон.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал груп в Мерефі

Купити металопрокат на металобазі “АВ метал груп” досить просто. Ви можете оформити угоду, відвідавши металобазу, або зробити попереднє замовлення онлайн. Заповнюючи форму замовлення вкажіть, як ви хочете здійснити оплату, вибравши зручний варіант, а також зазначте, чи потрібна вам доставка.

Крім продажу металопродукції, ми надаємо послуги з металообробки. Сюди входить газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробка на стрічкопильному устаткуванні - всі процеси реалізуються у повній відповідності до технічного завдання. Замовлення виконуються у строго визначений час. Ми також пропонуємо вигідні умови доставки металу. Власний автопарк та розвинена логістична мережа дозволяє нам здійснювати вантажні перевезення по всій Україні.

Вигідно купити метал на металобазі “АВ метал груп” можна в кожному регіоні. Щомісяця діють акції на окремі товарні категорії, а постійним покупцям ми пропонуємо гнучку систему знижок.