uploader

Металобаза в Сарнах займає велику площу, понад 1320 квадратних метрів, має розширені зони для в'їзду транспорту та достатню кількість кранових механізмів, що дозволяє максимально прискорити процес відвантаження. Ця металобаза, як і інші відділення “АВ метал груп”, пропонує широкий вибір чорного металу, який підтримується у постійній наявності на складі.

“АВ метал груп” має всеукраїнську мережу металосервісних центрів (МСЦ). Наші МСЦ забезпечені широким асортиментом продукції та надають послуги з металообробки. Це і відрізняє їх від традиційних металобаз. Хоча всі наші відділення працюють в форматі металосервісних центрів, для зручності спілкування з клієнтами на сайті ми використовуємо термін “металобази”, оскільки він є більш знайомим та зрозумілим.

Металобаза Сарн підтримує актуальний асортимент в постійній наявності. Також клієнтам доступні товари супутньої категорії - у вигляді окремого стенду представлені інструменти, будівельні матеріали, спецодяг та інше.

Металопрокат в Сарнах включає різні види продукції - арматуру, холоднокатану листову сталь та лист г/к, нержавіючий металопрокат та оцинкований металопрокат. Матеріали можна придбати оптом і в роздріб, ціни вказані за метр, кг або тонну, їх можна дізнатися в прайсі металобази.

Види металопрокату в Сарнах

Важлива частина бізнесу “АВ метал груп” – власне виробництво. Ми прагнемо надати своїм клієнтам можливість купити металопрокат за цінами від виробника. Конкурентна вартість та якісна продукція є запорукою надійного та тривалого партнерства. Металобаза в Сарнах пропонує широкий асортимент матеріалів за вигідними умовами. Металопрокат Сарн виробництва “АВ метал груп” включає наступні категорії матеріалів:

  1. Трубний прокат різних розмірів та форм. Усі технологічні процеси здійснюються відповідно до вимог державних стандартів. Готові матеріали мають європейську якість та надійність.
  2. На волочильному виробництві ми випускаємо низьковуглецевий дріт з української та європейської катанки. Сьогодні компанія також виготовляє секційні огородження та різні види металевої сітки. Вироби проходять тривалі випробування на міцність і мають антикорозійний захист, завдяки цинковому та полімерному покриттю. Наші системи огорож користуються високим попитом, відрізняються надійністю та тривалою експлуатацією.
  3. Профнастил та металочерепиця нашого виробництва підходять під будь-який тип покрівлі. Фахівці компанії допоможуть зробити розрахунки та підібрати комплектуючі матеріали. У каталозі також представлені металосайдинг, стінові касети та сендвіч-панелі.

Ціни металобази на металопрокат в Сарнах

Вигідні ціни на якісну металопродукцію пропонує металобаза в Сарнах. Прайс на металопрокат включає різні типи товарних пропозицій. На сайті також можна дізнатись вартість додаткових послуг. “АВ метал груп” виконує металообробку на замовлення, а також здійснює перевезення металопрокату по всій Україні. Власний автопарк та розвинена логістична мережа дозволяє нам здійснювати доставку металу у кожне українське місто.

Ціни на металопрокат в Сарнах можна дізнатися на сторінці металобази на сайті компанії. Також, для отримання додаткової інформації, можна звернутись на лінію контакт-центру. Наші спеціалісти дадуть відповідь на питання стосовно продажу та доставки продукції.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал груп в Сарнах

Купити метал на металобазі можна на вигідних умовах. На складі металосервісного центру в Сарнах товари підтримуються в постійній наявності. Можливість широкого вибору дозволяє сформувати замовлення та купити металопрокат на металобазі, зібравши всі матеріали одному місці. Таким чином ви значно заощадите час та знизите витрати на доставку.

Купуючі металопрокат у нас, ви можете скористатися додатковими знижками для постійних клієнтів. Накопичувальна система допомагає заощадити на кожній наступній покупці.

Щоб зробити замовлення на сайті, додайте товари у кошик, виберіть варіант оплати та
умови доставки металу. У розпорядженні компанії є власний автопарк зі спеціалізованим транспортом, вантажопідйомністю від 2 до 20 тонн. Ми пропонуємо найвигідніші умови доставки по Україні.