Миколаїв

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Миколаїв, філіал 1

м. Миколаїв, вул. 12-а Повздовжня, 51

Миколаїв, металобаза 2

м. Миколаїв, вул. Чигрина, 29-в

Металопрокат і металобази в Миколаєві

Практично у всіх регіонах України розташовані відділення компанії АВ метал груп, зокрема, в адміністративних центрах і промислових містах: одна металлобаза - в Миколаєві. У місті також розташовані філія і мінімаркет, на яких можна придбати продукцію металопрокату. У Миколаєві ви можете вигідно купити труби, арматуру, куточки, балки, швелери, дріт, сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди та інші матеріали.

Металобази прайс Миколаїв

Отримати додаткову інформацію про продукцію, Ви можете у прайсі металобази. У прейскуранті також вказана вартість металопрокату. Замовити його можна на сайті, заповнивши форму зворотного зв'язку із зазначенням контактних даних та адреси металобази. Оформити всі необхідні документи при купівлі товарів можна на території металобази Миколаєва або іншого зручного відділення в цьому регіоні.

Металопрокат ціни Миколаїв

Купуючи металопрокат, ви можете скористатися нашим додатковим сервісом. Ми надаємо послуги обробки і доставки матеріалів. Підготовка та транспортування металу здійснюється з урахуванням запитів і побажань кожного клієнта. Ви можете дізнатися ціни на продукцію і послуги на нашому сайті. Для цього Вам необхідно скачати прайс обраного відділення.