Миколаївська область

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Миколаїв, філіал 1

м. Миколаїв, вул. 12-а Повздовжня, 51

Нова Одеса, металобаза 1

м. Нова Одеса, вул. Центральна, 172

Криве Озеро, металобаза

смт. Криве Озеро, пров. Будівельників, 5

Костянтинівка, металобаза

Миколаївська обл., Арбузинський р-н, смт. Костянтинівка, вул. Дружби, 47

Первомайськ, металобаза

м. Первомайськ, вул. Кам'яномостівське, 5

Новий Буг, металобаза

м. Новий Буг, вул. Антонівського полку, 34

Миколаїв, металобаза 2

м. Миколаїв, вул. Чигрина, 29-в

Вознесенськ, металобаза

м. Вознесенськ, вул. Київська, 281 а/4 (колишня вул. Жовтневої Революції)

Баштанка, металобаза

м. Баштанка, вул. Театральна, 3

Металопрокат і металобази в Миколаєві та області

Металлобаза Николаев
Широка мережа компанії АВ метал груп має гілки по всій Україні. 8 металобаз в Миколаївській області розташовані в Миколаєві, Вознесенську, Баштанці, Новому Бузі, Первомайську, Костянтинівці. Ці міста мають найбільшу активність за кількістю запитів. Широкий асортимент металопрокату в Миколаївській області можна придбати на всіх металобазах регіону.

Металобази прайс Миколаїв

Широкий перелік товарів металопрокату докладно описаний на сайті. Також Ви можете знайти загальні характеристики труб, арматури, кутників, балок, швелерів, дротів, сітки, сталі, листів, кріплень, профнастилу, електродів в прайсі металобази. У ньому зазначена наявність асортименту, а також вартість матеріалів і додаткового сервісу. Замовити прайс в Миколаєві та Миколаївській області можна в спеціальній анкеті на сайті, вказавши потрібну адресу металобази.

Металопрокат ціни Миколаїв

Ціни на товари відрізняються в залежності від умов замовлення: оптом чи вроздріб. Ми пропонуємо нашим покупцям додатковий сервіс грузопревозок, а також послуги з підготовки металу. Обробка відбувається з урахуванням індивідуальних параметрів кожного запиту. Якщо Вас цікавить вартість послуг, ви можете скачати прайс нашої компанії. На території металобази в комфортній обстановці можна оформити всі витрати перед продажем металопрокату. Після чого, ми підготуємо і організуємо вигідну доставку матеріалів з металобази в призначене місце.