uploader

Металобаза в Кам'янці-Подільському - це оптово-роздрібний металосервісний центр, що має актуальний асортимент і сучасне технічне обладнання. На території МСЦ розміщений 5-тонний козловий кран та обладнання для металообробки. Клієнтам надаються послуги з порізки металопрокату на стрічкопильному верстаті, також, за запитом, здійснюється порізка болгаркою. Металобаза Кам'янця-Подільського займає 1800 квадратних метрів, простір має оптимальну організацію, що значно пришвидшує всі процеси обслуговування клієнтів.

Зручне розташування металобази в Кам'янці-Подільському полегшує доставку та самовивіз. Широкі зони для в'їзду й необхідна кількість вантажопідйомної техніки сприяють прискоренню процесів відвантаження замовлень.

Всі відділення мережі “АВ метал груп” працюють як металосервісні центри (МСЦ) з розширеними можливостями надання послуг. Однак для більшості клієнтів звичним і зрозумілим залишається термін “металобази”, тому ми для зручності використовуємо його разом з назвою МСЦ. На сьогоднішній день в кожному МСЦ “АВ метал груп”, зокрема в Кам'янці-Подільському, надається розширений спектр послуг з первинної обробки металу.

Актуальний металопрокат в Кам'янці-Подільському підтримується у постійній наявності на складі. Завдяки цьому наші покупці мають можливість купити метал у прискорені терміни, не витрачаючи час на очікування постачання. Асортимент чорного металопрокату в Кам'янці-Подільському включає: листи та оцинковану рулонну сталь, сітки, труби, металевий дріт та електроди. Компанія має достатньо великий запас продукції різних категорій. Ви можете придбати не тільки чорний метал, але й оцинкований металопрокат та нержавіючий металопрокат.

Щоб дізнатися ціни МСЦ в Кам'янці-Подільському на опт і роздріб, завантажте прайс металобази, де вказана вартість за метр, кг або тонну матеріалів.

Види металопрокату металобази в Кам'янці-Подільському

Металлобаза в Кам'янці-Подільському пропонує вигідні ціни на арматуру, круглий та листовий прокат, труби та сортопрокатну продукцію, сітку та металопрофіль. Власне виробництво – одна з основних складових бізнесу “АВ метал груп”, тому на наших металобазах можна купити металопрокат за цінами від виробника.

Металопрокат в Кам'янці-Подільському представлений в наступному асортименті:

  1. Ми пропонуємо круглі та профільні труби власного виробництва. Матеріали виготовляються з використанням якісних сталевих заготовок та представлені у найбільш затребуваних розмірах і формах.
  2. На волочильних підприємствах “АВ метал груп” виробляє низьковуглецевий дріт з європейської та української катанки, а також сітку, секційні паркани та системи огорож. Матеріали мають надійний захист від корозійних руйнувань, завдяки цинковому та полімерному покриттю. Купити кладочну, каніліровану, зварну сітку, сітку рабиця за цінами від виробника в Кам'янці-Подільському можна на металобазі або онлайн.
  3. “АВ метал груп” пропонує широкий вибір профнастилу та сучасні будівельні конструкції з профлистів. У каталозі продукції широкий асортимент профнастилу та металочерепиці, а також, металосайдингу, сендвіч-панелей та стінових касет, які можна купити за цінами від виробника.

Ціни металобази на металопрокат в Кам'янці-Подільському

В інтернет-магазині “АВ метал груп” ви зможете знайти інформацію про вартість продукції та ознайомитися з багатим асортиментом, який має металобаза в Кам'янці- Подільському. Прайс на металопрокат можна завантажити на сторінці металосервісного-центру, він містить детальний список товарів з різними типами цін та пропозицій. Ціни на металопрокат в Кам'янці-Подільському та вартість послуг з обробки металу завжди актуальні.

Можна замовити метал онлайн або оформити замовлення на базі металу Кам'янця- Подільського. Для актуалізації наявності та цін зверніться до контакт-центру. Менеджери нададуть консультацію, допоможуть замовити арматуру, труби, рулони, сітку, металочерепицю та профнастил.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал груп в Кам'янці-Подільському

Купити металопрокат на металобазі в Кам'янці-Подільському можна на вигідних умовах. Продаж також здійснюється онлайн. Потрібно заповнити форму замовлення в інтернет-магазині, вибрати зручний спосіб оплати та доставки. Зібравши замовлення в одному місці, ви можете суттєво заощадити на доставці. Купити метал на металобазі будь-якого регіону можна, скориставшись спеціальними пропозиціями. Для постійних клієнтів компанії діє накопичувальна система знижок.

“АВ метал груп” здійснює вантажні перевезення по всій Україні. У нас вигідні умови доставки металопрокату в Кам'янець-Подільський та інші українські міста. Завдяки розвиненій логістиці та власному автопарку ми доставляємо металопрокат на об'єкт у прискорені терміни.

В компанії також діють послуги з первинної обробки металу. Газове, лазерне та
плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробка на стрічкопильному обладнанні здійснюється на високоточних та технологічних апаратах. Наші майстри виконують замовлення за узгодженим технічним завданням, завершуючи роботи у встановлені терміни.