Запоріжжя

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Запоріжжя, металобаза 3

Запорізька обл, м.Запоріжжя, вул. Рубана 35а

Запоріжжя, металобаза 2

м. Запоріжжя, вул. Карпенка-Карого, 60

Запоріжжя, металобаза 1

м. Запоріжжя, Південне шосе, 6

Металопрокат та металобази в Запоріжжі

Мережа компанії АВ метал груп розташована практично у всіх адміністративних центрах України. В кожному відділенні Ви знайдете широкий вибір металопрокату. У Запоріжжі можна купити труби, арматуру, куточки, балки, швелери, дріт, сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди та інші матеріали. 2 металобази Запоріжжя мають зручне розташування в місті. Довідайтеся місце положення, потрібного Вам відділення, на нашому сайті.

Металобази прайс Запоріжжя

Точну адресу металобази можна дізнатися у нашого онлайн-консультанта або на сайті компанії. Ви також можете з’ясувати ціни і наявність асортименту. Для цього замовте прайс металобази, вказавши свої контактні дані для зворотного зв'язку. Вартість металопрокату в прейскуранті вказана в оптовому і роздрібному сегменті. Ви можете оформити всі видаткові документи в комфортній обстановці на території металобаз Запоріжжя.

Металопрокат ціни Запоріжжі

При купівлі металу, наші клієнти можуть скористатися послугами додаткового сервісу: ми здійснюємо доставку матеріалів і попередню підготовку металопрокату, згідно параметрів запиту клієнта. Для того щоб довідатися про ціни на продукцію і додаткові послуги, завантажте прайс на сайті компанії.