uploader

Компанія, що займає лідерські позиції на ринку металопрокату в Україні, “АВ метал груп” представлена широкою торговою мережею в країні. Металобаза Запоріжжя – один із наших підрозділів. Це оптимально обладнаний об'єкт з приємно оформленою зоною очікування, розширеним простором, великим товарним запасом на складах. Високий рівень сервісу для клієнтів – важливе завдання нашої стратегії розвитку. Тому зараз компанія відкриває торгові об'єкти в оновленому форматі.

Сьогодні всі торгові відділення “АВ метал груп” - це сучасні металосервісні центри, які відрізняються від звичайних металобаз сервісом з первинної обробки металу. Для наших клієнтів більш звичним поняттям є слово “металобаза”, тому ми використовуємо його разом з поняттям МСЦ. В кожному металосервісному центрі компанії можна замовити послуги металообробки.

Металопрокат у Запоріжжі представлений широким асортиментом, адже це місто – адміністративний центр промислового регіону. В металосервісному центрі Запоріжжя чорний металопрокат підтримується у постійній наявності та забезпечується індивідуальний підхід до запитів клієнтів. Високий ступінь орієнтованості на покупців та професіоналізм співробітників робить компанію лідером на ринку.

Не лише чорний метал є в широкому асортименті - також завжди в наявності оцинкований металопрокат і нержавіючий металопрокат. Купити на металобазі в Запоріжжі арматуру, холоднокатаний листовий прокат та лист г/к, сталеві труби, сортову продукцію, оцинковані сітки та металевий дріт можна на вигідних умовах. Завантажте прайс 2022 року, щоб ознайомитися з розцінками на опт і роздріб. Вартість вказана за метр, кг, тонну.

Види металопрокату на металобазі у Запоріжжі

Металобаза у Запоріжжі – один із провідних підрозділів. Розвиток компанії супроводжується розширенням та відкриттям нових виробництв, що прямо впливає на збільшення обсягів матеріалів: труб і сортопрокатної продукції, арматури, сітки та металопрофілю, круглого та листового прокату. Металопрокат Запоріжжя містить усі ці позиції.

  1. Компанія виробляє профільні труби, найбільш затребуваних геометричних форм поперечного перерізу, і круглі - з різними діаметрами та товщиною стінок. Якість власне виробленої продукції підтверджена сертифікатами європейського зразка, виробничі процеси здійснюються в абсолютній відповідності до чинних вимог та норм держстандартів.
  2. Сітка виготовляється з низьковуглецевого дроту, який компанія також випускає на власних потужностях із сировинної катанки національних та зарубіжних брендів. Крім того, з дроту роблять цвяхи, а з сітки - системи огорожі. Випробування продукції на міцність та надійність здійснюється на високотехнологічних верстатах, що гарантує тривалу експлуатацію виробів Купити кладочну, каніліровану, зварену сітку, сітку рабиця та системи огорожі можна за цінами від виробника.
  3. Також в асортименті представлені просічно-витяжні листи, що широко використовуються в різних галузевих напрямках.
  4. Зараз “АВ метал груп” є провідним виробником металопрофілю в Україні. Металочерепиця та профнастил виготовляються на виробничих потужностях компанії, що забезпечує як найбільш вигідну вартість для користувача, так і умови доставки.

Ціни металобази на металопрокат у Запоріжжі

За ціни на металопрокат у Запоріжжі та асортимент товарів компанії в регіоні відповідає металобаза у Запоріжжі. Прайс на металопрокат містить докладний список продукції з різними типами цін. Потрібні товари представлені у необхідному обсязі. Продаж здійснюється на вигідних для клієнтів умовах - у нас є гнучка система знижок для постійних покупців та щомісячні акції на окремі товари.

Також в кожному МСЦ компанії діє додатковий арсенал сервісних послуг: газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробка металу на стрічкопильному устаткуванні. Індивідуальні замовлення виконуються за технічним завданням та у чітко обумовлені терміни.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал у Запоріжжі

Купити метал на металобазі можна не тільки безпосередньо на локації, але і в інтернет-магазині компанії. Потрібно заповнити форму онлайн-замовлення, вибрати зручний спосіб оплати та доставки. Широкий вибір дозволяє сформувати замовлення та купити металопрокат на металобазі у Запоріжжі, зібравши всі потрібні товари в одному місці, тим самим значно заощадити час та знизити витрати на доставку.

Доставка металу в Запоріжжі і регіоні надається клієнтам“АВ метал груп” на вигідних умовах. Компанія має власний автопарк - це оптимізує процес доставки не тільки в Запоріжжі, але і по всій країні. Спеціалізований транспорт має вантажопідйомність від 2-х до 20-ти тонн.