Тернопіль

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Тернопіль, філіал 1

м. Тернопіль, вул. Поліська, 14

Тернопіль, металобаза 2

м. Тернопіль, вул. Обїзна, 15

Металопрокат і металобази в Тернополі

Металобази нашої компанії розташовані по всій території країни. Ми представлені в більшості обласних центрів: одна філія і металлобаза - в Тернополі. Тут Ви можете придбати всі види затребуваних сьогодні матеріалів: листи, металовироби, сітку, кріплення, труби, арматуру, профнастил, куточки, дріт, балки, швелери, сталь, електроди. Ви можете вигідно купити металопрокат в Тернополі, а також скористатися нашим додатковим сервісом.

Металобази прайс Тернопіль

Наявність асортименту і ціни, можна дізнатися в прайсі металобази, який легко замовити на сайті. Для цього заповніть онлайн-заявку із зазначенням контактів для зворотного зв'язку та адреси металобази. Оформити документи видаткової частини можна на металобазі в Тернополі або іншому зручному вашому розташуванню місті.

Металопрокат ціни Тернопіль

Купуючи металопрокат у нашій компанії, Ви можете скористатися додатковим сервісом. Ми здійснюємо доставку продукції і надаємо послуги з обробки металу. При складанні кожного замовлення, ми враховуємо всі запити наших клієнтів індивідуально. Ціни на товари і послуги компанії можна дізнатися, завантаживши прайс у відповідному розділі сайту.