Харків

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи складів на святкові дні:

6.03.2021 — робочий день за звичайним графіком
8.03.2021 — вихідний
З 9.03.2021 — робочий день за звичайним графіком

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Харків, філіал 1

м. Харків, вул. Вишнева, 40

Харків, металобаза 4

м. Харків, вул. Морозова, 21

Харків, металобаза 5

м. Харків, вул. Матросова, 2а.

Харків, металобаза 2

м. Харків, вул. Каштанова, 14

[Закрита] Харків, металобаза 6

м. Харків, вул. Єнакіївська, 15

[Закрита] Харків, металобаза 3

м. Харків, вул. Клочківська, 370

Металопрокат і металобази в Харкові

Бази металопрокату нашої компанії розташовані в усіх областях України. Найбільша кількість відділень розташована у великих промислових містах і регіональних центрах: філія, мінімаркет та 3 металобази - у Харкові. У кожному відділенні можна вигідно купити продукцію, представлену широким асортиментом. Купуйте листи, металовироби, сітку, кріплення, труби, арматуру, профнастил, куточки, дріт, балки, швелери, сталь, електроди та інші види металопрокату у Харкові та інших містах області.

Металобази прайс Харків

Дізнатися докладніше про асортимент продукції можна в прайсі металобази, в якому також вказана вартість металопрокату. Замовте прейскурант на сайті. Для цього відправте заявку, заповнивши онлайн-форму із зазначенням адреси металобази і своїх контактних даних. Оформити документи видаткової частини можна в комфортних умовах на території металобази у Харкові або іншому зручному Вам місті.

Металопрокат ціни Харків

Купуючи металопрокат, ви можете скористатися нашими додатковими послугами. Ми здійснюємо доставку й обробку матеріалів. При підготовці металу ми враховуємо індивідуальні параметри запиту кожного клієнта. Щоб довідатися про ціни на продукцію і послуги, необхідно завантажити прайс обраного підрозділу.