uploader

Металобаза в Харкові та оптова філія мають достатній запас чорного металопрокату, який підтримується у постійній наявності. Це листова сталь, профільований лист, сітки, труби, металевий дріт та електроди. Крім чорного металу, тут представлений оцинкований металопрокат та нержавіючий металопрокат.

Велика металоторгівельна компанія, лідер на українському ринку, “АВ метал груп” має мережу металосервісних центрів (МСЦ) по всій країні. Всі торгові відділення компанії - це МСЦ, вони відрізняються від звичайних металобаз розширеними можливостями надання послуг. Але для більшості клієнтів “металобази” - більш звичний термін, тому на сайті ми використовується його поряд з назвою МСЦ. Покупці всіх відділень “АВ метал груп” можуть замовити послуги первинної обробки.

На сьогодні стратегічно важливою метою компанії є будівництво нових сучасних баз у форматі МСЦ. Одним із таких об'єктів є металобаза Харкова. Тут забезпечується підвищений рівень комфортності: розширені зони для в'їзду вантажного транспорту, необхідні кранові механізми для прискорення процесів навантажень.

Наші співробітники надають повну інформацію про властивості матеріалів, умови доставки та продажу, оптом чи в роздріб. На сайті компанії можна завантажити прайс металопрокату та дізнатися ціни за метр, кг, тонну. Щоб купити металопрокат у Харкові, замовте товари в інтернет-магазині онлайн, або телефоном.

Види металопрокату металобази у Харкові

Металобаза в Харкові пропонує широкий асортимент металопрокату, здатний задовольнити найвимогливіші запити покупців. Крім того, завдяки власному виробництву, “АВ метал груп” надає можливість купити метал за лояльними цінами, оскільки це ціни від виробника. Компанія створює нові виробничі цехи та вдосконалює існуючі майданчики.

  1. “АВ метал груп” випускає профільні та круглі труби різних розмірів та товщин. Усі виробничі процеси чітко відповідають технологічним вимогам та мають підтверджуючу документацію.
  2. Волочильне виробництво компанії забезпечене сучасним обладнанням, на якому виробляється низьковуглецевий дріт з катанки національних і зарубіжних брендів, що використовується як сировина. З дроту роблять цвяхи, сітку та огородження. Готові вироби мають підвищену міцність, тому що проходять ретельну перевірку на високоточному обладнанні, що гарантує надійність та тривалу експлуатацію.
  3. Просічно-витяжні листи, які виготовляються компанією, також представлені в асортименті металосервісного центра в Харкові.
  4. Провідний український виробник профнастилу та металочерепиці, “АВ метал груп” випускає сучасні будівельні матеріали, які користуються попитом як великих компаній, так і приватних забудовників. Металосайдинг, стінові касети та сендвіч-панелі активно використовуються в будівництві ЛСТК.

Ці товари та інший металопрокат можна купити в МСЦ Харкова за цінами від виробника у точках продажу “АВ метал груп”.

Ціни на металопрокат у Харкові

За вартість та наявність товару компанії в регіоні відповідає металобаза у Харкові. Прайс на металопрокат дуже докладний, він включає різні типи цін та товарних позицій. Однак вартість та наявність певних категорій продукції може відрізнятись від змісту повного асортименту компанії. Ви завжди можете дізнатись актуальні ціни на металопрокат у Харкові на нашому сайті або у онлайн-консультанта.

Великий вибір прокату представлений у кожному металосервісному центрі, ще більше продукції можна замовити в інтернет-магазині.

Купити металопрокат на металобазі АВ метал груп у Харкові

Купити металопрокат на металобазі у Харкові ви можете онлайн, створивши замовлення на сайті. Вкажіть зручний спосіб оплати, необхідність доставки купленого металопрокату. У Харкові доставка металу, як і по всій Україні, здійснюється власними силами. “АВ метал груп” має у своєму розпорядженні автопарк з вантажопідйомним транспортом від 2-х до 20-ти тонн.

Широкий перелік послуг з обробки металу дозволяє виконувати індивідуальні замовлення клієнтів. Ми робимо газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку на стрічкопильному обладнанні. Усі роботи ведуться суворо за технічним завданням. Поставлені завдання реалізуються у зазначені терміни. Скористатися додатковими послугами та купити метал на металобазі (МСЦ) в Харкові і регіоні можна онлайн або по телефону.