Чернівецька область

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Чернівці, філіал 1

м. Чернівці, вул. Миколаївська, 38

Чернівці, металобаза 2

м. Чернівці, вул.Коломийська 15А

Хотин, металобаза

м. Хотин, вул. Грушевського, 2а

Сторожинець, металобаза

м. Сторожинець, вул. Колгоспна, 10

Снятин, металобаза

м. Снятин, вул. Завалевська, 1 / 3а

Новоселиця, металобаза

м. Новоселиця, вул. Хотинська, 75

Кіцмань, металобаза

м. Кіцмань, вул. Незалежності, 98 В

Кельменці, металобаза

смт. Кельменці, вул. Сагайдачного, 94 В

Металопрокат і металобази в Чернівецькій області

Металлобаза Черновцы Мережа АВ метал груп представлена ​​в усіх регіонах України. До неї входять 5 металобаз Чернівецькой області з широким переліком затребуваної сьогодні продукції. Ви можете вигідно купити труби, арматуру, куточки, балки, швелери, дріт, сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди та інші види металопрокату в Чернівецькій області та інших регіонах.

Металобази прайс Чернівці

Продукція металопрокату докладно описана в інформаційних розділах нашого порталу. Ви також можете замовити прайс металобази, щоб детально ознайомитися з асортиментом товарів і вартістю матеріалів в Чернівцях та Чернівецькій області. Стосовно інших питань, Ви можете звернутися в онлайн-допомогу. Контактні дані та адреси металобаз вказані у відповідному розділі порталу.

Металопрокат ціни Чернівці

Клієнтам, які купують металопрокат, наша компанія також надає додаткові послуги з перевезення та обробки металу. При цьому ми індивідуально підходимо до виконання кожного замовлення. Дізнатися вартість доставки в вашому регіоні можна в чаті онлайн-підтримки. Ви також можете завантажити прайс, щоб ознайомитися з асортиментом і цінами на продукцію.