Чернівці

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Чернівці, філіал 1

м. Чернівці, вул. Миколаївська, 38

Чернівці, металобаза 2

м. Чернівці, вул.Коломийська 15А

Металопрокат і металобази в Чернорвцах

Металобази АВ метал груп можна знайти практично у всіх регіонах України. У кожній з них представлений широкий вибір металопрокату. У Чернівцях Ви можете придбати балки, швелери, дріт, труби, арматуру, куточки, сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди. Філія і металлобаза в Чернівцях мають зручне розташування, їх точну адресу можна дізнатися на сайті.

Металобази прайс Чернівці

Адресу металобази ви можете дізнатися у нашого консультанта, використовуючи інструменти онлайн-комунікацій. Провести огляд асортименту металопрокату можна в прайсі металобази, який легко замовити на сайті. Для цього достатньо вказати свої контактні дані та місце розташування металобази в Чернівцях.

Металопрокат ціни Чернівці

Купуючи металопрокат в нашій компанії, Ви маєте можливість скористатися сервісом додаткових послуг. Ми здійснюємо доставку і передпродажну обробку металу. При підготовці кожного замовлення враховуються всі побажання клієнта. Дізнайтеся ціни на продукцію і послуги зараз. Для цього необхідно завантажити прайс на сайті компанії.