Чернівці

Для зв’язку з нами

0 800 303 370 (всі дзвінки безкоштовні) з 8:00 до 18:00 (пн-пт)
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Металопрокат і металобази в Чернорвцах

Металобази АВ метал груп можна знайти практично у всіх регіонах України. У кожній з них представлений широкий вибір металопрокату. У Чернівцях Ви можете придбати балки, швелери, дріт, труби, арматуру, куточки, сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди. Філія і металлобаза в Чернівцях мають зручне розташування, їх точну адресу можна дізнатися на сайті.

Металобази прайс Чернівці

Адресу металобази ви можете дізнатися у нашого консультанта, використовуючи інструменти онлайн-комунікацій. Провести огляд асортименту металопрокату можна в прайсі металобази, який легко замовити на сайті. Для цього достатньо вказати свої контактні дані та місце розташування металобази в Чернівцях.

Металопрокат ціни Чернівці

Купуючи металопрокат в нашій компанії, Ви маєте можливість скористатися сервісом додаткових послуг. Ми здійснюємо доставку і передпродажну обробку металу. При підготовці кожного замовлення враховуються всі побажання клієнта. Дізнайтеся ціни на продукцію і послуги зараз. Для цього необхідно завантажити прайс на сайті компанії.

Чернівці, філіал 1

м. Чернівці, вул. Миколаївська, 38

Чернівці, металобаза 2

м. Чернівці, пров. Складської, 11
(067) 642 71 50