Донецька область

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Покровськ, філія 1

м. Покровськ, вул. Аграрна, 1

Костянтинівка, металобаза

Донецька обл., м.Костянтинівка, вул. Мірошниченко 37 (колишня лісоторгівельна база)

Краматорськ, металобаза

м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 2-Н

Слов'янськ, металобаза

м. Слов'янськ, вул. Добровольського, 26/1

Курахово, металобаза

м. Курахово, пр-т Запорізький, 82а / 6

Бахмут, металобаза

м. Бахмут, вул. Незалежності, 1а

Металопрокат і металобази в Маріуполі і в Донецькій області

Металлобаза Донецкая область
Бази металопрокату компанії АВ Метал груп створюють мережу підрозділів у кожному регіоні, з них 2 філії та 6 металобаз - у Донецькій області. Наша продукція представлена широким асортиментом, в який входять труби, арматура, куточки, балки, швелери, дріт, сітки, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди. Ми забезпечимо доставку всіх цих видів металопрокату в Донецькій області та інших містах України.

Металобази прайс Маріуполь

Опис всіх характеристик товарів металопрокату можна знайти в інформаційних розділах нашого порталу. Більш детальну інформацію та вартість продукції ви дізнаєтеся, замовивши прайс металобази. Для цього необхідно заповнити поля нашої онлайн-анкети. Також всю інформацію про підрозділи в Маріуполі та Донецькій області можна запитати в чаті онлайн-підтримки. Наш консультант порекомендує більш зручну адресу металобази відносно вашого місця розташування.

Металопрокат ціни Маріуполь

У підрозділах компанії представлена продукція за оптовими й роздрібними цінами. Також у Вас є можливість скористатися послугами обробки металу. Сервіс додаткових послуг нашої компанії вибудуваний з урахуванням потреб кожного покупця. Ми підготуємо та доставимо замовлення металопрокату в зручне для вас місце в обумовлений термін. Хочете дізнатися докладний опис товарних позицій зараз? Для цього необхідно завантажити прайс обраного підрозділу. Доставка продукції здійснюється у всіх містах Донецького регіону, в тому числі, в Маріуполі, Покровському, Бахмуті, Краматорську, Курахово, Слов'янську.