Маріуполь

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Графік роботи роздрібних складів 1.12.2022 - 31.01.2023 :

Понеділок-п’ятниця - з 8:00 до 16:00
Субота - з 8:00 до 14:00 Неділя - вихідний 7.01.2023 - вихідний

Для зв’язку з нами:

0 800 30 33 70
Безкоштовно по Україні
з 8:00 до 18:00 (пн-пт)

Приймаємо замовлення онлайн

Інтернет-магазин metal.avmg.ua
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза
Нічого не знайдено.
Спробуйте вибрати інші параметри пошуку.

Металопрокат і металобази в Маріуполі

Практично у всіх регіональних центрах представлені мережа АВ Метал груп. У кожному місті, з урахуванням частоти клієнтських запитів, розташована відповідна кількість відділень: 2 металобази - у Маріуполі. У кожній з них представлено широкий асортимент товарів. У нас можна придбати труби, арматуру, куточки, балки, швелери, дріт, сітку, сталь, листи, металовироби, кріплення, профнастил, електроди. Ви можете купити ці види металопрокату в Маріуполі та інших містах Донецького регіону.

Металобази прайс Маріуполь

У прайсі металобаз можна детально ознайомитися з асортиментом і вартістю продукції металопрокату. Замовити прейскурант можна в спеціальній формі на сайті компанії. Вкажіть у вашій заявці адресу металобази і дані для зворотного зв'язку. Для оформлення усієї видаткової документації створена комфортна обстановка на території кожної металобази Маріуполя.

Металопрокат ціни Маріуполь

Придбати метал ви можете за оптовими і роздрібними цінами. Також можна скористатися додатковими послугами: компанія здійснює доставку та підготовку матеріалів. Ми завжди враховуємо персональні запити клієнтів. Для того, щоб дізнатися вартість металопрокату і надання послуг, завантажте прайс обраного підрозділу.