Херсонська область

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Херсон, філіал 1

м. Херсон, вул. 22-а Східна, 31

[Закрита] Нова Каховка, філія 1

м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 6

Нова Каховка, металобаза 1

м. Нова Каховка, вул. Ріхарда Зорге, 16

Херсон, металобаза 2

м. Херсон, Миколаївське шосе, 5-й км

Олешки, металобаза

м.Олешки, вул. Гвардійська, 73

Херсон, база профнастилу 3

м. Херсон, вул. Тираспольська, 1

Скадовськ, Металобаза

м.Скадовськ, вул. Джарилгатська, 2Н

Каховка, металобаза 2

м. Каховка, вул. Декабристів, 23 в

Гола Пристань, металобаза

м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 300

Генічеськ, металобаза

м. Генічеськ, вул. Гоголя, 192
1
2

Металопрокат і металобази в в Херсоні та області

Металлобаза Херсон
Розгалуження відділень компанії по всій Україні забезпечують вигідне придбання продукції в будь-якому регіоні. 9 металобаз в Херсонській області наповнені різноманітним асортиментом товарів. У кожній з них можна купити балки, швелери, електроди, труби, сітки, сталь, листи, кріплення, профнастил, арматуру, куточки, дріт, металовироби та інші види металопрокату в Херсонській області.

Металобази прайс Херсон

Знайти детальні характеристики продукції металопрокату можна в розділах "продукція" і "виробництво" розташованих у верхньому меню порталу компанії. Дізнатися асортимент товарів можна в прайсі металобази. Його Ви можете замовити, якщо заповните заявку онлайн і зазначите ваші контактні данні та адресу металобази. Наші покупці можуть задавати всі питання стосовно придбання товарів в Херсоні та Херсонській області в чаті клієнтської-підтримки.

Металопрокат ціни Херсон

Дізнайтеся ціни на продукцію зараз. Вони представлені в роздрібному і оптовому сегменті. Для ознайомлення ви можете завантажити прайс відповідного підрозділу в Херсоні, Генічеську, Голої Пристань, Каховці, Скадовську, Цюрупинську, Новій Каховці. Компанія також пропонує покупцям металопрокату додатковий сервіс. До нього входить попередня підготовка металу і транспортування вантажу. Ми індивідуально враховуємо параметри кожного конкретного замовлення і здійснюємо точну доставку в зазначений час і місце.