Херсон

Для зв’язку з нами

0 800 303 370 (всі дзвінки безкоштовні) з 8:00 до 18:00 (пн-пт)
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Металопрокат і металобази в Херсоні

Мережа металобаз компанії охоплює всю територію України. Наші відділення розташовані у всіх промислових містах і обласних центрах: 1 філія та дві металобази в Херсоні. У кожному відділенні представлений широкий асортимент продукції. Ви можете вигідно купити наступні види металопрокату в Херсоні: метизи, сітку, кріплення, труби, арматуру, профнастил, куточки, дріт, балки, швелери, сталь, електроди та інші.

Металопрокат і металобази в Херсоні

Детальну інформацію про вартість і наявність асортименту металопрокату можна дізнатися у нашого консультанта онлайн або в прайсі металобази, який можна замовити на сайті. Для цього необхідно відправити заявку, вказавши адресу металобази і дані для зворотного зв'язку. Оформити документи на покупку матеріалів можна в комфортних умовах на території металобази Херсона або будь-якого зручного Вам відділення в області.

Металопрокат ціни Херсоні

Купуючи металопрокат, наші клієнти можуть скористатися послугами з доставки товарів. Ми також здійснюємо підготовку та обробку металу, згідно заданих параметрів, зазначених у запиті клієнта. Дізнайтеся ціни на наданий комплекс послуг і продукцію АВ метал груп на сайті. Для цього потрібно завантажити прайс обраного відділення компанії.

Херсон, філіал 1

м. Херсон, вул. 20 Східна, 31

Херсон, металобаза 2

м. Херсон, Миколаївське шосе, 5
(067) 611 18 63, (050) 487 57 79

Херсон, база профнастилу 3

м. Херсон, вул. Тираспольська, 1
(050) 487 57 79