Луганська область

Для зв’язку з нами

0 800 303 370 (всі дзвінки безкоштовні) з 8:00 до 18:00 (пн-пт)
Тип об’єкту
Тип об’єкту
Будцентр
Філія
Металобаза

Металлопрокат і металлобази в Луганській області

Металлобаза Луганская область
Металобази компанії АВ метал груп представлені по всій Україні. Ми працюємо навіть в найбільш проблемних на сьогоднішній день регіонах. Наша металобаза в Луганській області знаходиться в Сєвєродонецьку. Тут ви можете вибрати потрібні вам матеріали з розгорнутого асортименту продукції, в який входять труби, арматура, кутники, балки, швелери, дріт, сітка, сталь, листи, кріплення, профнастил, електроди. Ви можете придбати всі ці види металопрокату в Луганській області.

Металобази прайс Сєвєродонецьк

Детальну характеристику металопрокату можна прочитати в інформаційних розділах сайту. Вартість матеріалів вказана в прайсі металобази. Його можна замовити, заповнивши онлайн-анкету із зазначенням потрібної вам адреси металобази. Також на сайті є допомога онлайн: наш співробітник проконсультує вас щодо доставки продукції в Сєвєродонецьку і Луганській області і відповість на інші супутні питання.

Металопрокат ціни Сєвєродонецьк

Ціни на товари АВ метал груп представлені, як в оптовому, так і в роздрібному ключі. Щоб детально ознайомитися з ними, потрібно завантажити прайс металобази. Ви також можете скористатися додатковими послугами, які дозволяють зробити попередню обробку металу згідно зазначених вами параметрів, а також скористатися доставкою продукції в найбільш зручне місце. Продаж і транспортування металопрокату здійснюється в містах всіх регіонів країни.

Сєвєродонецьк, філіал

м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, 2б

Сватове №2

м. Сватове, вул. Садова 74а
(050) 170 06 62, (050) 456 08 92

Старобільськ, металобаза

м. Старобільськ, вул. Нахімова, 41
(050) 372 44 01