uploader
Металобази України

Металобази України (металосервісні центри) компанії "АВ метал груп" розташовані в кожному регіоні країни. Наші підрозділи - це сучасні металосервісні центри (МСЦ), облаштовані у європейському форматі. Вони забезпечені необхідною технікою для здійснення відвантаження та обробки металу, мають зручну організацію простору та розширені зони для в'їзду транспорту, що значно спрощує доставку та самовивіз.

Кожна металобаза в Україні (МСЦ) пропонує широкий вибір металопрокату, у тому числі матеріали власного виробництва. Сьогодні компанія випускає близько 20 категорій металопродукції, а також реалізує товари провідних українських та світових виробників.

Металобази і металосервісні центри АВ метал груп

"АВ метал груп" оновила формат своїх відділень, змінивши звичні металобази на сучасні металосервісні центри (МСЦ). МСЦ відрізняються від металобаз розширеними можливостями надання послуг. Крім складу металевої продукції та продажів, в металлосервісних центрах здійснюється первинна обробка металу. "АВ металл групп" виконує газове, лазерне та плазмове різання листів, поздовжнє різання рулонної сталі, обробку на стрічкопильному устаткуванні.

МСЦ "АВ метал груп" мають зручну організацію простору та розширені зони для в'їзду транспорту, що значно спрощує доставку та самовивіз.

Сьогодні слово "металобази" - більш звичний термін для користувачів, тому на сайті ми використовуємо його разом з назвою МСЦ. Зараз всі металобази компанії є металосервісними центрами і надають клієнтам розширений спектр послуг.

Продукція металобаз АВ метал груп

В асортименті металобаз АВ метал груп широко представлений чорний та нержавіючий металопрокат: листи, арматура, сітка, труби, балки, дріт, профнастил та металочерепиця, а також кріпильні вироби та інші товари. Найбільший асортимент кріплень представлений у металлосервісних центрах Києва та Дніпра.

У нас великий вибір профнастилу та металочерепиці. Універсальні марки покрівельних матеріалів добре поєднуються з будь-яким архітектурним дизайном будівель. Для облаштування ділянок та приватних садиб, а також оздоблення та утеплення фасадів ми пропонуємо металосайдинг, стінові касети та сендвіч-панелі.

Кожна металобаза в Україні компанії "АВ метал груп" має трубний прокат високого класу: круглі та профільні труби виготовляються з якісної сталі, електрозварним методом.

Металобаза (металосервісний центр) в будь-якому регіоні має широкий асортимент металевих сіток, дроту та металовиробів. Вироби виготовляються з оцинкованого дроту і можуть мати додаткове полімерне покриття. "АВ метал груп" виготовляє парканні секції та пропонує їх за конкурентною вартістю.

Також компанія пропонує широкий вибір нержавіючого прокату. Металосервісні центри зі складами нержавійки розташовані в Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі, Черкасах.

Яку металобазу АВ метал груп вибрати

Кожна металобаза в Україні має зручне розташування, що полегшує самовивіз та доставку матеріалів. Асортимент наших металосервісних центрів містить велику кількість товарних пропозицій, проте не в кожному представлені позиції з повного каталогу компанії. Також у регіонах можуть спостерігатися відмінності в цінах, тому ми рекомендуємо попередньо ознайомитися з прайсом металобази у відповідному місті.

Будь-яка металобаза (МСЦ) компанії також здійснює продаж за попереднім замовленням. В інтернет-магазині можна оформити покупку онлайн, вказавши обраний металосервісний центр для самовивозу або адресу доставки. "АВ метал груп" здійснює вантажні перевезення по всій Україні. Компанія має власний автопарк та розвинену систему логістики, тому доставка металу у регіонах здійснюється на вигідних умовах.